ZKUŠENOSTI Z YORKU BEZ RÁMCE

ZKUŠENOSTI Z YORKU BEZ RÁMCE

Týmy vodního póla York a Frimed se v úterý večer vydaly do bazénu Vikings, aby se vrátily na vítěznou sérii poté, co ve svých předchozích zápasech utrpěly těžké porážky.

Dukes prohráli poslední zápas víkendového šampionátu nad svým rivalem na West Suburban Silver Lion, zatímco Frimed podlehl Naperville North v nekonferenčním zápase.

Díky silným výkonům veteránů si návštěvníci Elmhurstu vyslouží šťastnou cestu autobusem domů s výhrou 14-3 a posunou sezónní značku na 10-3.

„Framed je dobrý program a je důvod ho zařadit do plánu,“ řekl trenér Yorku Brian Drum. „Myslím, že (trenér Fremda) Tim Daniel je jedním z nejlepších trenérů. Věděl jsem, že budou techničtí. Věděl jsem, že na vás vyvíjejí velký tlak a když hrajete s takovým týmem, bez ohledu na Výsledkem je, že to bude přínosem i pro nás.“

Otec Matthew Cech získal tyto výhody v Yorku méně než půl minuty po hře svými prvními pěti kopy, které pomohly ovládnout soutěž, kterou po celou dobu držel.

Jeho druhý výsledek přišel, když v úvodním framu zbývalo 1:38 po gólech juniorů Gavina Hunkena, juniorů Nicka Kamenici a Charlieho McKenny, kteří dali Dukes do vedení 5:1.


        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        

Druhý výsledek McKenny přišel po gólu Matta Scouta, aby na konci prvního poločasu vedli Dukes 7:2.

Další tři góly Čechů ve třetí třetině zdecimovaly veškeré naděje na návrat Vikingů, včetně gólů Hunkena a Kamenici a díky nimž York kontroloval tempo, když se zvýšil 12:2 a skončil čtvrtý.

READ  Hity a neúspěchy: Anglie vykazuje různé rysy a může se Skotsko připravit na léto, na které si bude pamatovat? | fotbalové novinky

Češi mluvili o tom, že se jeho tým snažil vrátit tam, kde v posledním zápase skončil, protože cítili, že nabral pozitivní dynamiku.

„Bylo tam hodně síly, chtěli jsme jen pokračovat a vyjít silní a poučit se z chyb z posledního zápasu, dát je do sítě a pokračovat,“ řekl.

V obraně pomohl starší brankář Jack Schroeder (11krát) udržet útok Vikingů pryč a dal tak Drummovi příležitost provozovat různé obranné kombinace.

„Jack je ostřílený brankář,“ řekl Drum o nováčkovi Occidental (Kalifornie), který byl v minulé sezóně prvním hráčem. „Je to tříletý učeň, takový skvělý kapitán klece, velmi hlasitý.“

Pro Freimda (4-4), dvojice druháků, Jaden Heinlein (2 góly) a Ansch Barrick (10 zákroků) byli nejskvělejší.

„Náš tým není příliš zkušený,“ řekl Daniel. „Tu zkušenost musíme získat hraním s týmy jako York a (dalšími) týmy, které nejsou na naší konferenci, které (mohou) sem přijít a pohnat nás k odpovědnosti za výkon na vysoké úrovni. Jsou chvíle, kdy jsme nehráli dost.“ , což se děje tam, kde je náš program. Stále budujeme, sbíráme zkušenosti a stále se učíme vyhrávat.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *