Živý přenos Cowboys vs Eagles: Jak sledovat online, čas, televizní kanál dnes večer na zápas NFL 6.

Je to zápas Dallas Cowboys vs. Philadelphia Eagles v neděli večer na Lincoln Financial Field ve Philadelphii v Pensylvánii. Cooper Rush A Galen Hurts Postavte se přímo proti NFC East. Živé vysílání začíná v 19:00 ET na NBC a páv S fotbalovou nocí v Americe. Níže naleznete další informace o tom, jak hru sledovat.

Příbuzný: FMIA týden 5 – Giants i nadále vzdorovat očekávání; Jak se strategie Jenno Smith v Seattlu vyplácí; Tsum Hill dělá všechno

Fotbalová noc v Americe bude obsahovat týdenní segment pořádaný bývalým rozehrávačem NFL Chris Sims Průkopník sportovního sázení a fantasy Matthew Perry, který zdůrazňuje příběhy a sázkové kurzy pro nadcházející fotbalový zápas Sunday Night Football na NBC, Peacock a Universo. Kurzy sázek v reálném čase budou také zobrazeny na výsledkové kartě během FNIA. Uskuteční se také fotbalové finále Peacock Sunday Night, herní show po NFL produkovaná společností NBC Sports V hloubce příběhu a sázkových řad na BetMGM která se během zápasu ukázala jako výrazná.

Příbuzný: PFT týden 6 2022 NFL Power Rankings

Ujistěte se, že NFL začíná v neděli Matthew Perry Fantasy Football Pregame začíná v 11:00 ET páv a NFL na kanálu NBC YouTube.

Kovbojové v Dallasu

Dallas Cowboys vyhráli 4-1 v posledních 4 zápasech v řadě.Nedávno minulou neděli odpoledne vítězství 22:10 nad Los Angeles Rams– Od začátku QB Kachna Prescottová V prvním týdnu utrpěl zlomeninu pravého palce. Pátý ročník QB Cooper Rush, který zaujal jeho místo během Prescottovy nepřítomnosti, šel do vedení útočného hodu Cowboys na čtyři touchdowny s nulovým obratem. Rush, který v minulé sezóně vyhrál svůj debut v kariéře proti Minnesotě Vikings, je teprve 13. quarterbackem v éře Super Bowlu, který začal svou fotbalovou kariéru 5:0. Navíc je prvním záložníkem v historii franšízy, který zahájil svou kariéru 5 výhrami v řadě.

READ  Zpráva o Evropské lize a Evropské lize: Chris Smalling a Tammy Abraham skórovaly ve hře Roma | fotbalové novinky

I když se tato pozice zdála podivně známá až do roku 2016, kdy Prescott vyšplhal na hloubkovou mapu jako nováček Tony Romo zranění zad a udržel si práci QB, kterou začal, což vedlo k tomu, že Dallas zaznamenal bilanci 13-3 a získal titul NFC East, majitel týmu Jerry Jones Fanoušky ujistil, že Prescott je stále mužem číslo jedna.

Příbuzný: Dak Prescott je „zádumčivý jako f-k“, aby mohl hrát znovu

Philadelphia Eagles

Galen Hurts Philadelphia Eagles (5-0) zůstala neporažena Po nedělním vítězství 20:17 nad Arizona Cardinals. Hurts, který je ve své druhé kompletní sezóně s Eagles startující QB, má v sezóně celkem 10 touchdownů – z toho 6 jsou rychlé touchdowny. Výběr z druhého kola NFL pro rok 2020 je v současné době na pátém místě v lize v procentu dokončení (67,9) poté, co skončil 26. v procentu úspěšnosti v loňském roce (61,3) a v této sezóně vede všechny quarterbacky s 68 držiteli na 266 yardů.

Tato sezóna je potřetí v historii franšízy, kdy Eagles začali 5:0 (1981 a 2004). Loni tým skončil 9-8 a prohrál s Tampou Bay na Wild Card.

Příbuzný: Nick Siriani – Zpráva zní jako vždy, tento týden musíme jít 1:0

Nedělní zápas je prvním po 30 letech (od 5. října 1992), kdy se Dallas a Philadelphia střetly během prvních šesti týdnů sezóny, přičemž každý tým dosáhl alespoň tří výher.


Jak se dívat na zápas Dallas Cowboys vs. Philadelphia Eagles:

  • kdeLincoln Financial Field ve Philadelphii, Pennsylvania
  • Když: neděle 16. října
  • Doba spuštění: 20:20 ET; Živé vysílání začíná v 19:00 ET s Football Night In America
  • Televizní kanál: NBC
  • živé vysílání: Sledujte živě na Peacock nebo s NBC Sports App

V kolik hodin se hraje zápas Dallas Cowboys vs Philadelphia Eagles?

Utkání začíná ve 20:20 ET.

READ  Předpovědi pro čtvrtfinále WTA Stuttgart, včetně Barty vs Pliskova

Příbuzný: Plán fotbalu v neděli večer 2022: TV kanál, informace o živém přenosu, plán NFL

Pro všechny potřebné tapety pro sezónu podzim 2022 klikněte tady!


Pokud máte přístup k NBC prostřednictvím svého poskytovatele TVNedělní fotbal můžete sledovat v televizi Nebo přihlášením k poskytovateli televizních služeb v aplikaci NBC Sports, aplikaci NBC nebo prostřednictvím NBCSports.com. Svůj kanál NBC najdete ve svých místních záznamech. Pokud nemůžete najít NBC v seznamu kanálů, kontaktujte svého poskytovatele TV.

Příbuzný: Co byste měli vědět o Super Bowl 2023 – datum, místo, informace o výkonu v první polovině a další

Pokud nemáte přístup k NBC prostřednictvím svého poskytovatele TVMůžete streamovat Sunday Night Football na Peacock s plánem Peacock Premium za 4,99 $ měsíčně. Registrujte se zde Nebo, pokud již máte bezplatný účet Peacock, Přejděte na svůj účet Nastavení pro upgrade nebo změnu aktuálního plánu.

Vezměte prosím na vědomí, že výběr prémiového plánu bude mít za následek poplatek, který se bude opakovat měsíčně nebo ročně, dokud jej nezrušíte, v závislosti na vašem plánu. Svůj prémiový tarif můžete kdykoli zrušit ve svém účtu.

Příbuzný: Harmonogram pravidelné sezóny NFL 2022 – Jak se dívat, živé vysílání, data, časy, zápasy


Následujte spolu s ProFootballTalk Chcete-li získat nejnovější zprávy, příběhy a aktualizace týkající se sezóny 2022 NFL, nezapomeňte se přihlásit NFLonNBC na YouTube!

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *