Získejte Samsung Galaxy A54 za méně než 100 $

Doporučení jsou vybírána nezávisle redakcí recenzí. Nákupy, které provedete prostřednictvím níže uvedených odkazů, mohou nám a našim vydavatelským partnerům vynést provizi.

Technici se radují: Nejnovější smartphone od Samsungu je tady a právě teď ho můžete získat za úžasnou cenu. s Samsung Galaxy A54 5G Získáte vysoký výkon, nádherný displej, fotoaparát profesionální kvality a ultrarychlé nabíjení ze zařízení, které se snadno vejde do kapsy. Nejlepší část? Nový telefon můžete získat za méně než 100 $ právě teď – pokračujte ve čtení, abyste zjistili, jak na to Ušetřete u Samsungu.

Objednejte si chytrý telefon Samsung Galaxy A54 5G

Nyní, Můžete se objednat formálně Smartphone Samsung Galaxy A54 5G. Nový Samsung Galaxy je k dispozici za přijatelných 449,99 USD za pouhých 99,99 USD, pokud obchodujete s vhodným zařízením (smartphone, tablet nebo chytré hodinky). Kromě toho, že ušetříte až 350 $, budete si moci pořídit pár těchto Samsung Galaxy Buds Live Sluchátka za pouhých 59,99 $ – to je o 90 $ z jejich katalogové ceny 149,99 $! Váš nákup Samsung bude také zahrnovat tři měsíce zdarma Spotify Premium (hodnota 29,97 $), dva měsíce zdarma Adobe Lightroom (hodnota 19,98 $) a šest měsíců zdarma streamování SiriusXM (hodnota 65,94 $).

Nabídka Samsung: Posuňte svůj poslech do nových výšin se sluchátky Samsung Earbuds – nyní ušetříte až 115 $

Smartphone Samsung Galaxy A54 5G

Smartphone Samsung Galaxy A54 5G má výkonnou baterii, skvělý fotoaparát a dostupnou cenu.

Samsung říká, že nový 5G telefon má 6,4palcový displej, ultrarychlé nabíjení a 5G procesor téměř bez zpoždění, takže můžete rychle načíst všechny své oblíbené hry, filmy a aplikace na ostrý displej. Elegantní design se třemi čočkami je vybaven předním a zadním sklem Gorilla Glass 5, které pomáhá udržet telefon nedotčený. Chcete-li zachytit každou vzpomínku v křišťálově čisté kvalitě, Galaxy A54 Čtyři různé kamery. To zahrnuje dva přední fotoaparáty pro skvělé selfie a videohovory (32MP makro a 5MP makro) a dva zadní fotoaparáty pro všechny vaše fotografické potřeby (12MP ultraširoký fotoaparát a 50MP hlavní fotoaparát). Díky funkci jednoho záběru, která dokáže zachytit fotografie a videa o délce až 10 sekund, vám nikdy neunikne žádný záběr. kousání v noci? Noční režim zvětšuje velikost pixelů fotoaparátu, aby fotografie zůstaly jasné i při slabém osvětlení.

READ  WhatsApp získává lepší hlasové zprávy

Tady je nabídka: Přihlaste se k odběru našeho newsletteru pro funkce a doporučení Pro každodenní úsporu všeho, co chcete a potřebujete.

Nedělejte si starosti s útěky z vězení nebo hacky, protože A54 je dodáván s bezpečnostní technologií Samsung Knox, která vám mimo jiné umožní vidět, jak aplikace sledují vaše data a vytváří bezpečnější způsoby sdílení souborů. Uživatelé Galaxy. Ať už chcete praktického pracovního asistenta v kapse nebo chcete něco, na čem zavoláte své lidi, A54 je připraven zvládnout nezbytnosti vašeho smartphonu.

Nejlepší víkendové prodeje: 10 nejlepších prodejů v obchodech tento víkend u Samsung, Aerie, KitchenAid a Lowe’s

Předběhněte nákupní horečku po nejnovější inovaci smartphonu Samsung Galaxy tím, že si prohlédnete tuto exkluzivitu Dohoda se Samsungem!

Objednejte si chytrý telefon Samsung Galaxy A54 5G

Odborníci na produkty v Zkontrolováno Pokrytí všech vašich nákupních potřeb. Sledujte Revised on FacebookA CvrlikáníA InstagramA tik tak nebo Flipboard Nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

Ceny byly přesné v době zveřejnění tohoto článku, ale mohou se časem změnit.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *