Získáte starou animaci Super Mario Bros. Na 4K remasteru – zde je návod, jak to sledovat

Nové a komplexní restaurování z roku 1986 Super Mario Bros. Anime, naskenované ve 4K z originálu filmu, je nyní k dispozici ke streamování na YouTube nebo ke stažení Internetový archiv Pro potěšení ze sledování u vás doma. Zatímco film byl k dispozici ke shlédnutí na YouTube již roky, tato nová verze Super Mario Bros. – Skvělá mise zachránit princeznu Peach Je to čistý, barevně opravený a nově lokalizovaný remaster prvního vpádu Nintenda do světa animace.

Podle popisu remasteru od Femboy Films provedl průzkum tým zodpovědný za projekt Super Mario Bros. – Skvělá mise zachránit princeznu Peach Pochází z „16mm drobného tisku, který se pravděpodobně bude používat na malých domácích show dne“, o kterém se věří, že je „jedním z, ne-li jediným dochovaným tiskem na světě“.

Nový převodník také nabízí zcela nové zachycení zvuku pomocí původního VHS jako zdroje. „VHS bylo původně vydáno s dvoukanálovým Dolby Surround, který je zde zachován při záznamu zvuku,“ říká Femboy Films. „To nejpřesněji odráží, jak by film vypadal v kinech, protože tam byl vydán se 4 kanály Dolby Stereo.“ K dispozici jsou také nové anglické titulky, včetně anime hudebních titulků.

Animaci si můžete stáhnout v různých formátech ze souboru Internetový archiv.

Super Mario Bros. – Skvělá mise zachránit princeznu Peach Je to komediálně-dobrodružný film z roku 1986, který sleduje události roku 1986 Super Mario Bros. Poněkud uvolněné. Když princezna Peach uteče z videohry do světa Maria, je pronásledována králem Koopou (také známým jako Bowser), který ji unese a přinutí ji vrátit se do Houbového království. Mario a Luigi, kteří pracují v obchodě s potravinami, jsou lákáni postavou jménem Dumpling Dog do Houbového království, aby zachránili princeznu. Následují hloupá dobrodružství.

READ  Hands-on: Zde je návod, jak najít nové hlasy Siri v iOS 14.5

Anime je plné podivínů, které dnes Nintendo pravděpodobně neuzná jako kánonu, včetně starého knedlíkového psa, prince Harua z Květinového království, Goombase se zbraněmi a Luigiho pijícího saké, což znamená, že pravděpodobně nabídne. Super Mario Bros. – Skvělá mise zachránit princeznu Peach hodina.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.