Židovské centrum Kavkaz Center bylo poničeno během festivalu Chanuka

Židovské vzdělávací a komunitní centrum se snaží zotavit poté, co na místo ve čtvrtek brzy ráno zaútočili vandalové. Aby toho nebylo málo – vandalové se zaměřili na Chabad na náměstí Plaza v centru Chanuky. I když na takový čin nikdy není vhodná doba, během dovolené je to obzvláště frustrující. Devastace je rozsáhlá, osoba nebo lidé, kteří poškodili centrum, strhávali elektrické dráty a házeli knihy a papíry, a to vše, zatímco voda teče z poškozených potrubí, ale vůdci v Chabadu na náměstí slibují, že se obrátí. Na facebookové stránce centra vedoucí oznámili, že pro centrum vytvářejí dočasný domov a doufají, že tak posílí pouta mezi lidmi, kteří se tam učí a scházejí. Policie provádí vyšetřování, aby zjistila, kdo a proč centrum poškodil. Již byla spuštěna fundraisingová kampaň s cílem vybrat 54 000 $ za 54 hodin na vytvoření dočasného umístění pro Chabad na náměstí.

Židovské vzdělávací a komunitní centrum se snaží zotavit poté, co na místo ve čtvrtek brzy ráno zaútočili vandalové.

Aby toho nebylo málo – vandalové se zaměřili na Chabad na náměstí Plaza v centru Chanuky.

I když na takový čin nikdy není vhodná doba, během dovolené je to obzvláště frustrující.

Velké škody.

Osoba nebo osoby, které poškodily centrum, strhávaly elektrické dráty a házely knihy a papíry, a to vše, zatímco z poškozených trubek tekla voda.

Tento obsah je importován z Facebooku. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu nebo můžete najít více informací na jejich webových stránkách.

Ale vůdci v Chabad-on-the-Plaza slibují návrat k normálu.

v Zpráva na facebookové stránce centra, Vedoucí oznámili, že vytvářejí pro Centrum dočasný domov, a doufáme, že tak posílíme pouta mezi lidmi, kteří se tam učí a scházejí.

READ  Jak přetrvávají případy, čínská provincie Kuang-tung zpřísňuje opatření koronaviru

Policie provádí vyšetřování, aby zjistila, kdo a proč centrum poškodil.

A fundraisingová kampaň Už je v provozu a jeho cílem je vybrat 54 000 dolarů za 54 hodin na vytvoření dočasného umístění pro Chabad na náměstí.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.