Ženská žena stále dluží 1 milion dolarů poté, co soudce zamítl její daňové odvolání | Soudy

Soudce amerického okresního soudu zamítl odvolání ženy Ray Peach v roce 2020 kvůli jejímu desetiletému nezaplacení daní ze svých milionů ukrytých na účtech zahraničních bank.

Žena, Annette Dimauro, nadále dluží Internal Revenue Service pokutu ve výši 1 milion USD a úrokové výnosy z úroků z přibližně 3 milionů USD na očíslovaných bankovních účtech ve Švýcarsku a v České republice poté, co její odvolání bylo tento týden zamítnuto v rozhodnutí Soudce Joseph Lapalant.

Případ začal poté, co IRS přezkoumala daně společnosti DeMauro a zjistila, že neoznámila příjmy z bankovních účtů, podle rozhodnutí z tohoto týdne, které odvolání zamítlo. Rovněž přinesl peníze ze zahraničních účtů do Spojených států, aniž by z nich platil daně.

Když DeMauro poprvé v roce 2019 podala žalobu k soudu, vypověděla, že se podle rozhodnutí nikdy nezeptala daňového odborníka na daňové povinnosti ani neoznámila své zahraniční bankovní účty. DeMauro uvedla, že věří, že nikdy nebude muset platit žádné daně z peněz, které obdržela při svém rozvodu v roce 2002.

Podle rozhodnutí však záznamy ze švýcarského bankovního účtu společnosti DeMauro naznačovaly, že v roce 2005 řekla manažerovi svého klienta, že „prohlásila daňový účet“ a „dala to najevo daňovému právníkovi“.

„Soud proto shledal, že jeho chování bylo bezohledné a nebylo moudré ani nesouvisí s běžným obchodem,“ uvedl rozsudek, ale nezvýšil se na úroveň daňových úniků – což by doprovázelo vysoké pokuty.

Na její odvolání právníci společnosti DeMauro napsali, že 83letý DeMauro byl „zjevně jednoduchá strana“.

Rozhodnutí z roku 2020 ve věci uvedlo, že „soudní dvůr zní, že DeMauro byl ve skutečnosti schopen zorganizovat složitý systém, aby zakryl jeho původ.

DeMauro se proti rozhodnutí do roku 2020 odvolal, ale tento týden proti rozhodnutí LaPlante uvedl, že odvolání nevyvolává žádné nové argumenty ani procedurální problémy, proto bylo zamítnuto.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *