Zdravotníci z Indiana University odmítají očkování proti Covid-19 a přicházejí o práci

„Indiana University Health kladla bezpečnost a blaho pacientů a členů týmu na první místo tím, že požaduje, aby zaměstnanci byli do 1. září plně očkováni proti COVID-19,“ řekla Berkeley Rios, tisková mluvčí indické univerzity.

„Po dvoutýdenním neplaceném období pozastavení, které končí 14. září, se celkem 125 zaměstnanců, což odpovídá 61 zaměstnancům na plný úvazek, rozhodlo nedostat vakcínu proti COVID-19 a organizaci opustilo.“

Podle Riose, volná místa „budou mít malý dopad na zaměstnanost“.

Web IU Health uvádí, že systém má více než 34 000 zaměstnanců.

„IU Health pracuje na náboru na pozice v oblastech, kde členové týmu prokázali nedodržování předpisů,“ řekl Rios.

Nedávno jsem založil společnosti od Disney přes Walmart po Google Přiřazení svých zaměstnanců k pořizování snímků Na ochranu před covid-19.

Prezident Joe Biden minulý měsíc oznámil požadavek, aby všichni federální zaměstnanci a dodavatelé byli očkováni na místě nebo aby prošli pravidelnými požadavky na testování a zmírňování.

V dubnu se Houston Methodist, síť osmi nemocnic s 26 000 zaměstnanci, stala jednou z nich První hlavní nemocniční systém ve Spojených státech, který nařídil očkování mezi zaměstnanci a přestěhovat se, pokud je nedodrží, je propustit.
READ  Změna klimatu: Studie ukazuje, že množství tepla zachyceného Zemí se za pouhých 15 let zdvojnásobilo

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.