Zdravotníci okresu Los Angeles žádají obyvatele, aby si před oslavou Dne matek nechali udělat testy na COVID

Los Angeles Krajští zdravotníci varovali obyvatele, aby byli na Den matek opatrní COVID-19 Opět případy elevace.

„Vzhledem k tomu, že se virus šíří vysokou rychlostí, organizace Public Health žádá všechny členy sboru, aby tento víkend oslavili a uctili své matky a babičky, aby se navzájem chránili tím, že se budou před shromážděním testovat, zůstávat co nejvíce venku a nosit roušky, když jsou uvnitř. “ uvedlo ministerstvo.Veřejné zdraví okresu Los Angeles v dopise.

Zpráva přišla uprostřed mírného nárůstu případů v okrese Los Angeles. Statistiky zveřejněné v pátek ukázaly, že kraj ohlásil více než 3000 nových případů, šest úmrtí a více než 230 hospitalizací – což je mírný pokles oproti předchozímu týdnu.

Podle státních údajů zveřejněných v neděli se počet hospitalizací souvisejících s COVID snížil o 10 lidí na 248, přičemž počet pacientů na jednotce intenzivní péče, 33, se oproti předchozímu dni nezměnil.

vláda v New Yorku. HOCHUL má pozitivní test na COVID-19: „Jsem heterozygot“

Případy jsou stále hluboko pod svým maximem v polovině ledna, kdy okres Los Angeles zaznamenal více než 40 000 nových případů COVID týdně uprostřed zimní vlny změny Omikronu.

أفق وسط مدينة لوس أنجلوس في الخلفية يظهر من شارع برودواي والأساقفة.  حيث يعارض السكان الجندول المقترح في ملعب دوجر والذي سيمر عبر منازلهم على طول طريق بيشوبس.  في حي Solono Canyon يوم الخميس 17 مارس 2022 في لوس أنجلوس ، كاليفورنيا.  <span class ="حقوق النشر"> Gary Coronado/Los Angeles Times prostřednictvím Getty Images </span>“ data-src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/UkAUWpTQ.hJcDCgFbWkTsA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTcwNTtoPTM5Nw–/https://s.yimg.com/1u.u FSFnefyNDscLiBVsflaO9A–~B/aD03MjA7dz0xMjgwO2FwcGlkPXl0YWNoeW9u/https://media.zenfs.com/en/fox_news_text_979/268310818fbefc38e2eb/5<noscript><img alt= Gary Coronado/Los Angeles Times prostřednictvím Getty Images src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/UkAUWpTQ.hJcDCgFbWkTsA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTcwNTtoPTM5Nw–/https://s.yimg.com/uaBneVu/ress9. -~B/aD03MjA7dz0xMjgwO2FwcGlkPXl0YWNoeW9u/https://media.zenfs.com/en/fox_news_text_979/268310818fbefc3849a5a3d2e4ebe26b“ class=“/>cas“ class=“/>cas“

Panorama centra Los Angeles v pozadí při pohledu z Broadwaye a Bishops. Obyvatelé jsou proti navrhované gondole na Dogger’s Playground, která by procházela jejich domy podél Bishops Road. Ve čtvrti Solono Canyon ve čtvrtek 17. března 2022 v Los Angeles v Kalifornii. Gary Coronado/Los Angeles Times prostřednictvím Getty Images

„Vzhledem k tomu, že okres Los Angeles pokračuje v této odlišné fázi pandemie, cíl v oblasti veřejného zdraví se nezměnil a budeme spolupracovat s partnery na snížení závažných onemocnění a úmrtí na COVID-19,“ uvedla v prohlášení ředitelka veřejného zdraví Barbara Ferrerová. .

READ  Nové studie přibližují variantu BA.2 ostřeji

„Jednoduše není vhodné tolerovat nepřiměřenost, která vede k vyššímu výskytu nemocí, úmrtí a dlouhodobé invalidity u některých populací a pracovníků, když existují strategie kolektivní prevence, které mohou zmírnit šíření závažných nemocí.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.