Zde jsou nejnovější sportovní zprávy z Illinois od The Associated Press | Národní zprávy od Associated Press

HOUSTON-AFP ligové série. Michael Brantley přidal dva zásahy RBI a dva, když šampioni AL West předvedli své zkušenosti z play -off v působivém úvodním představení. McCullers na začátku své osmé kariéry po začátku sezóny povolil čtyři údery v 6 2/3 směnách.

NEDATOŽENO (AP) – Zápasník Raiders Derek Carr říká, že měl zlomené srdce, když byl před třemi lety z Chicaga vyměněn blízký přítel Khalil Mack. Raiders poprvé od doby, kdy Mack vedl obranu, vykazovali známky toho, že se znovu stali uchazečem, když vyhráli tři ze svých prvních čtyř her. Medvědi míří do Las Vegas, když si pro zbytek sezony vybrali jako předkrm nováčka quarterbacka Justina Fieldse.

Champaign, Illinois (AP) – Wisconsin je v sobotu na návštěvě Illinois poté, co pod pátým zápasem pod trenérem Paulem Crestem utrpěl popáté rovné ztráty. Jezevci měli nejhorší start od roku 1990 a vedou posledních 5 až 5 zápasů. V cestě jezevcům stojí jejich bývalý trenér Brett Bielima a tým Illinois, kteří v této sezóně také pokulhávali. Oba týmy touží vyhrát, než se dostanou do většiny svých deseti nejlepších stolů.

CHICAGO (AFP) – Federální porota usvědčila makléře vstupenek za údajné vytěžení stovek tisíc dolarů z Chicago White Sox podvodným prodejem lístků na týmové hry za pomoci dvou prodejců vstupenek White Sox. Chicagská porota ve středu obvinila pětatřicetiletého Bruce Leeho z 11 případů podvodu s drátem. Leeův zmocněnec Nichai Sinan říká, že věří, že se porota „zmýlila“, a řekl, že Lee bude s přesvědčením „pokračovat v boji“. Žalobci tvrdili, že Lee vydělal více než 860 000 dolarů podvodným prodejem téměř 35 000 lístků během čtyř baseballových sezón. Žalobci uvedli, že dva zaměstnanci stánku s lístky White Sox vygenerovali tisíce lístků zdarma a slev – bez požadovaných kupónů – a dali mi je za hotovost.

READ  World Para Ice Hockey se snaží uspořádat kvalifikaci v Pekingu 2022

Henderson, Nevada (AP) – Chvíli to trvalo, ale Las Vegas Raiders se nakonec stávají skutečnou hrozbou v obranné oblasti, protože vyměnil hvězdného obránce Khalila Macka do Chicago Bears pouhých devět dní před začátkem sezóny 2018. Defenziva končí Max Crosby a Yannick Njakwe vedou Obranná jednotka, která je pod tlakem 45 quarterbacků na osmém místě v lize. Jejich světy se tento týden střetnou, protože Raiders (3-1) se budou snažit vrátit se od své první prohry v sezóně v Los Angeles Chargers, když v neděli budou hostit Macca a Chicago Bears (2-2).

NEPRODÁNO (AP) – Patrick Kane, Auston Matthews a Seth Jones jsou prvními třemi hráči vybranými do amerického olympijského hokejového týmu. Sidney Crosby, Conor McDavid a Alex Petrangelo jsou prvními třemi hráči v Kanadě. Švédsko zvolilo Victora Hedmanna, Gabriela Landskoga a Mika Zipanegada, Finsko začalo s Alexandrem Barkovem, Sebastianem Aho a Miko Rantanenem a Česká republika si vybrala Davida Pasternaka, Ondreja Balata a Jakoba Voorseka. V polovině října má vyjít dlouhý seznam 55 hráčů v každé zemi. Konečné seznamy budou odhaleny v lednu. Turnaj začíná 9. února.

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo opakovaně distribuován.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *