Zde je vše, co potřebujete vědět

Zde je vše, co potřebujete vědět

Ve večeru plném napínavých soutěží předala Polka Karolina Bilawska, Miss World 2022, prestižní titul své nástupkyni Kristině Peškové z České republiky.

Titul první vicemistryně v 71. ročníku soutěže Miss World 2024 získala Yasmina Zaytoun z Libanonu.

Kristina Pešková z České republiky je korunována Miss World 2024

Indie hostí 71. soutěž Miss World

Po 28leté přestávce Indie v sobotu hrdě hostila 71. ročník soutěže Miss World. Indii na prestižní akci reprezentovala 22letá Saini Shetty, Miss India International.

Mezinárodní soutěžící soutěží o korunu

Všechny soutěžící z jiných zemí se sešly v Jio World Center v PKC v Bombaji, aby nadšeně soutěžily o prestižní korunku Miss World.

Kristina Peškova z České republiky je korunována Miss World 2024: Zde je vše, co potřebujete vědět/Twitter

Různé soutěže upozorňující na soutěž Miss World

Soutěž Miss World představila různé soutěže, včetně soutěže krásy s účelem, Head-to-Head Challenge, Miss World Sports, Miss World Talent, Světový designér roku, Miss World Supermodel a Miss World Special Red Carpet.

Zajímavost: Miss World, založená ve Spojeném království v roce 1951, se pyšní tím, že je nejstarší nepřetržitou mezinárodní soutěží krásy.

Hvězdní hostitelé a pořady

Chcete-li přidat další lesk a kouzlo, populární indický režisér Karan Johar a Miss World 2013, Megan Young, sloužili jako hostitelé. Akce byla také svědkem hudebních vystoupení Neha Kakkar, Tony Kakkar a Shaan.

Vážená porota

Dvanáctičlenná porota zahrnovala významné osobnosti, včetně Kriti Sanon, Pooja Hegde, Sajid Nadiadwala, Harbhajan Singh, Rajat Sharma, Amruta Fadnavis, Vineet Jain, Julia Morley, Jameel Saidi a tři bývalé Miss World.

Přečtěte si také: Miss World 2024 v Indii: Podívejte se na vítěznou odpověď Priyanky Choprové na pódiu Miss World 2000

Pro další novinky a aktualizace ze světa OTT, celebrit z Bollywoodu a Hollywoodu, pokračujte ve čtení Indiatimes Entertainment.

O autorovi

READ  Hranice se Slovenskem: Polsko a Česká republika zahájily kontroly na slovenských hranicích, aby omezily migraci

Suksham Sharma je zpravodajský narkoman s rozsáhlou historií práce s televizí a digitálními platformami. Jako redaktorka v IndiaTimes pracuje na tom, aby přinášela nové nápady a kreativní obsah a zároveň neustále udržovala vysoké standardy čitelnosti. Kromě práce Suksham ráda cestuje, zejména do svého rodného místa, Himáčalpradéše, kde může relaxovat a nabít energii.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *