Zde je srovnání prodejů Diamond & Pearl Remake s předchozím Pokemon Switch a uvedením 3DS v Japonsku

Foto: Nintendo

Včera Famitsu zveřejnil soubor Nejnovější herní plány – odhalit Pokémon Brilliant Diamond a Shining Pearl Pro Nintendo Switch to v Japonsku začalo úžasně, jen za první tři dny bylo převedeno 1 395 642 kopií.

Toto číslo bylo založeno pouze na nákupech v obchodech, což znamená, že tyto tituly jsou nyní druhou největší hrou spuštěnou prostřednictvím Switch v Japonsku. Dokonce se jim podařilo vyniknout pokémonský meč a štít při vydání, kterého se po vydání v Japonsku prodalo 1 364 544 milionů kusů.

Pokud vás to přimělo přemýšlet, jak je toto spuštění ve srovnání s jinými víkendy otevírání Pokémonů v Japonsku, moderátor Serebii.net nyní sdílel některá data o fyzických prodejích – zdůrazňujících zahájení prodeje předchozích her Pokémon na 3DS a Switch. Zatímco nejnovější verze dokázaly překonat Let’s Go, starší tituly 3DS jsou stále napřed.

Inaugurační prodej recyklovaných diamantů a perel v Japonsku je upozadil Animal Crossing: New Horizons (Prodáváno kolem 1 880 626 výtisků za první tři dny). Ve Spojeném království renovace také ovládly žebříčky – a staly se jimi Druhý největší tuzemský start fondu roku.

Přispěli jste k prodejnímu úspěchu nejnovějších her Pokémon na Switch? Zanechte komentář níže.

READ  Far Cry 6 přidává průsečík Stranger Things a tuto masivní hru s otevřeným světem můžete hrát zdarma | Hry | zábava

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.