Zde je první pohled na M. Bisona na obrazovce výběru postavy ve Street Fighter 6

Zde je první pohled na M. Bisona na obrazovce výběru postavy ve Street Fighter 6

M. Bison bude zpřístupněn 26. června, což je mnohem dříve, než většina lidí očekávala tak brzy poté, co se Akuma přidal na seznam. Zrovna včera jsme obdrželi zprávu, že M. Bison, Terry Bogard, Mai Shiranui a Elena budou přidáni do Street Fighter 6 prostřednictvím předávání postav pro rok 2.

Zdánlivě odnikud a vedle obrázku psa všeho druhu, režisér Street Fighter 6 Takayuki Nakayama Podívejte se na M. Bisona na obrazovce výběru postavy ve Street Fighter 6. Podíváme se na M. Bisona, jak se objevuje ve svém výchozím oblečení, stejně jako ve svém klasickém diktátorském vzhledu.

O M. Bisonovi se říká, že je mocnou postavou ve Street Fighter 6. To dává smysl, vezmeme-li v úvahu, že i jako amnézia M. Bison neustále hledá ve vesmíru Street Fighter více síly.


Máme také pocit, že M. Bison bude více odměňovat ty, kteří vynikají v hraní footy game. Jako nejúčinnější dosah M. Bison se uvádí střední dosah.


Je však třeba poznamenat, že M. Bison bude mít ve Street Fighter 6 značnou křivku učení. Z hlediska snadnosti použití je M. Bison hodnocen jako obtížný.


Bohužel na obrazovce výběru postavy vidíme pouze část, kde stojí M. Bison. Zatím si nejsme jisti, kde selfie M. Bisona skončí.


Podívejte se na to všechno níže:

READ  Motorola přináší obousměrné satelitní zasílání zpráv do zařízení iPhone a Android

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *