Zde je čas, kdy poslední epizody Stranger Things dorazí na Netflix ve vašem časovém pásmu

Divné věci Do čtvrté sezóny zbývá ještě několik epizod! Odehrává se šest měsíců po gangu Zúčtování s Mind Flayer na vrcholu 3. sezónySezóna 4 vezme herce a nasadí je na čtyři různá místa, včetně Ruska a Kalifornie. Doteď to bylo skvělé.

Rozšířilo se nejen obsazení, ale i sezóna samotná. Čtvrtá sezóna Stranger Things je rozdělena do dvou různých částí – podobně jako Poslední sezóna vašich Ozarks – Prvních sedm epizod vypadne 27. května a poté druhá část dvou epizod, každá Zřejmě délka filmuNa Netflix se dostal 1. července.

Stranger Things حلقة Plán vydání epizody

Dva díly 4. řady Stranger Things vyjdou asi měsíc.

  • Sezóna 4, sv. 1 – Všech sedm epizod je nyní k dispozici.
  • Sezóna 4, sv. 2 – Obě epizody jsou k dispozici v pátek 1. července – 12:00 PT (3:00 ET / 7:00 GMT)

Kdy můžete sledovat 4. řadu ve vašem časovém pásmu?

sv. 2 přistane na Netflixu půlnoc PT pátek 1. července. Ti na východním pobřeží by měli nejlépe plánovat sledování v pátek večer, protože nové epizody dorazí na Netflix v 3:00 ET. tento 2:00 CT vyšetření A 1:00 MT.

Pokud jste ve Spojeném království, sv. 2 je možné si prohlédnout 8:00 GMT. Ti v kontinentální Evropě si na představení budou muset počkat. 9:00 SELČ v Německu, Francii, Itálii a Španělsku. Pokud jste v Austrálii, Stranger Things se spustí v ideální čas: 17:00 EST.

Zde jsou některá další časová pásma:

Havaj: 21:00 HST ve čtvrtek 30. června
Aljaška: 23:00 AKDT ve čtvrtek 30. června
Brazílie: 4:00 BST v pátek 1. července
Izrael: 9:00 IDT v pátek, pátek, 1. července
Jižní Afrika: 9:00 EDT v pátek 1. července
Dubaj, Spojené Arabské Emiráty: 11:00 GST v pátek 1. července
Indie: 12:30 IST v pátek 1. července
Jižní Korea: 16:00 KST v pátek 1. července
Japonsko: 16:00 KST v pátek 1. července

READ  Sto let starý příběh, který byl dnes prorokován

Stranger Things je show odehrávající se v Hawkins, Indiana v 80. letech. Začalo to zmizením Willa Byerse, což vedlo k mnoha zmatkům a intrikám. Ukáže se, že blízká Hawkinsova národní laboratoř, při hledání dokonalé zbraně k ukončení studené války, si zahrávala s nadpřirozenem. Nějak se naboural do démonické dimenze zvané Upside Down, která vypustila monstra jako demogorgony a nakonec i Mind Flayer.

Laboratoř také provádí experimenty na dětech, které se zdají mít zvláštní schopnosti. Jeden z nich, jménem Eleven, uteče a připojí se k Willově skupině přátel – Mike, Dustin a Lucas – a pomůže zachránit Willa. Jedenáctku adoptuje policejní šéf městské části Jim Hawkins. Šťastný konec? nepřesně. přečti si tohle Pokud jste nebyli informováni o všech Hawkinsových událostech před 4. sezónou.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.