Zdarma ubytování nebo nástup do soukromého letadla pro hosty, kteří mají pozitivní test

Hotelový řetězec na Bahamách doufá, že přiláká americké cestovatele zvláštní nabídkou: chyťte Covid-19 a zůstaňte zdarma.

Hosté Baha Mar mohou absolvovat rychlý test Covid-19 přímo na místě, a pokud je některý z těchto výtěrů pozitivní, budou mít možnost mít zdarma soukromé letadlo nebo bezplatnou 14denní karanténu v obleku s cenou 150 $ denně jídelní úvěr.

„Doufáme, že prostřednictvím tohoto programu naši hosté pocítí jistotu při rezervaci pobytu u nás, kromě jejich uznání a podpory rodiny Baha Mar v případě, že během cesty nastanou nějaké problémy,“ uvedl o tom hotelový řetězec.Cestujte s důvěrou.

The Program byl spuštěn před třemi týdny Zástupce společnosti uvedl v pátek a stále funguje.

V pátek nebylo jasné, jestli něco existuje Nedávní hosté z Grand Hyatt Baha Mar, SLS Baha Mar nebo Rosewood Baha Mar musely využít bezplatných luxusních dárků Covid-19.

„V neustále se měnícím prostředí cestování je naším cílem zmírnit obavy cestujících ohledně Covid-19 ve snaze zajistit zdraví, bezpečnost a pohodlí našich hostů,“ uvedl Bahaa Mar ve svém prohlášení.

Náš program „Cestování s důvěrou“ je první svého druhu v této oblasti a poskytuje cestujícím větší duševní pohodu a možnost bezpečného návratu domů nebo karantény bez dalších nákladů – volba je na nich.

Snaha nalákat Američany je daleko od jara 2020, kdy Doposud více úmrtí na Covid-19 Z kterékoli země na světě má relativně málo možností cestování. Ale Bermuda byla neochvějnou volbou Američané hledají útěk Od 1. července.

READ  „Poctivé“ monografie prince Harryho byly zpožděny kvůli potenciálnímu překvapení „velkého startu“ | Royal | Zprávy

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *