Zdarma ubytování nebo nástup do soukromého letadla pro hosty, kteří mají pozitivní test

Hotelový řetězec na Bahamách doufá, že přiláká americké cestovatele zvláštní nabídkou: chyťte Covid-19 a zůstaňte zdarma.

Hosté Baha Mar mohou absolvovat rychlý test Covid-19 přímo na místě, a pokud je některý z těchto výtěrů pozitivní, budou mít možnost mít zdarma soukromé letadlo nebo bezplatnou 14denní karanténu v obleku s cenou 150 $ denně jídelní úvěr.

„Doufáme, že prostřednictvím tohoto programu naši hosté pocítí jistotu při rezervaci pobytu u nás, kromě jejich uznání a podpory rodiny Baha Mar v případě, že během cesty nastanou nějaké problémy,“ uvedl o tom hotelový řetězec.Cestujte s důvěrou.

The Program byl spuštěn před třemi týdny Zástupce společnosti uvedl v pátek a stále funguje.

V pátek nebylo jasné, jestli něco existuje Nedávní hosté z Grand Hyatt Baha Mar, SLS Baha Mar nebo Rosewood Baha Mar musely využít bezplatných luxusních dárků Covid-19.

„V neustále se měnícím prostředí cestování je naším cílem zmírnit obavy cestujících ohledně Covid-19 ve snaze zajistit zdraví, bezpečnost a pohodlí našich hostů,“ uvedl Bahaa Mar ve svém prohlášení.

Náš program „Cestování s důvěrou“ je první svého druhu v této oblasti a poskytuje cestujícím větší duševní pohodu a možnost bezpečného návratu domů nebo karantény bez dalších nákladů – volba je na nich.

Snaha nalákat Američany je daleko od jara 2020, kdy Doposud více úmrtí na Covid-19 Z kterékoli země na světě má relativně málo možností cestování. Ale Bermuda byla neochvějnou volbou Američané hledají útěk Od 1. července.

READ  Záplavy v Pákistánu: Stovky zabitých dětí z 1000

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *