Závodní sezóna Xterra začíná v srpnu

5. srpna 2022

Xterra World Tour je v plném proudu s osmi závody během dvou týdnů po celé Evropě a USA před mistrovstvím světa Xterra v italském Trentinu 1. října 2022.

5. srpna 2022 /Vytrvalost sportovní / – Xterra World Tour je v plném proudu s osmi závody během dvou týdnů po celé Evropě a USA před mistrovstvím světa Xterra v italském Trentinu 1. října 2022.

V USA závodí velká jména jako Eric Lagerstrom a Heather Jackson 6. srpna na XTERRA Portland, aby si posílili své kvalifikační místa do Itálie, zatímco v Evropě se koná pět elitních závodů včetně dvojice vysokooktanových závodů XTERRA Short Track a mistrovství Evropy. mají nejvýkonnější sportovce, kteří se ženou 57 500 eur na odměnách.

Závodní blok EU začíná v sobotu 6. srpna na závodech XTERRA Nouvelle-Aquitaine Off-Road ve Francii a pokračuje 13. srpna na mistrovství Evropy v ČR následující den televizní XTERRA Short Track show v Prachaticích.

Následující víkend se okruh vydá do německé Žitavy na závod Short Track v pátek 19. srpna a XTERRA full-distance showdown 20. srpna.

Fanoušci mohou Registrujte se zde Odkazy na naše bezplatné, oficiální a živé vysílání vzrušující závodní série XTERRA Short Track zaslané přímo do jejich e-mailové schránky nebo sledujte stránky události níže:

[LIVE] XTERRA Short Track – Česká republika

[LIVE] XTERRA Short Track – Německo

Přečtěte si celý náhled akce tadyvíce se dozvíte na xterraplanet.com.

O Extra

XTERRA je globální lifestylová značka, která podporuje outdoorové vytrvalostní nadšence v jejich snaze o neúnavné dobrodružství. S více než 25 letou bohatou off-roadovou historií XTERRA vyvinula vášnivou komunitu stejně smýšlejících jedinců, kteří se snaží být nejlepší verzí sebe sama ve všech aspektech života. XTERRA nabízí partnerům globálně různorodou komunitu věrných spotřebitelů, kteří se spojují prostřednictvím výměny zkušeností; Triumfy, boje, osobní příběhy, dobrodružství a mnoho dalšího.

READ  Představitel NATO říká, že „uděláme vše, co bude potřeba“, abychom podpořili Ukrajinu při aktivaci sil reakce

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.