Závada Pokémon BDSP Surf odemyká legendární událost Shaymin brzy

Trenér pokémonů Shaymin narazí na divočinu brzy kvůli nové závadě.

nějaký Pokémon Brilliant Diamond a zářící perlaNejvzácnější Pokémon zatím není oficiálně ve hře, ale to nezabránilo netrpělivým hráčům v hledání kreativních způsobů, jak alespoň jednoho z nich získat brzy. Obvykle není legendární ježek Shaymin dostupný mimo speciální akce, ale díky BDSP‚s série střílen, je již možné získat přístup na její tajný ostrov.

Podobně jako v nedávné přívalu podvodů se našli hráči různé způsoby Zakázat hru a získat Shaymen brzy. Ale zdaleka nejpřímější metoda je soustředěna kolem „závada ve vlnách. Pokoušet se vytáhnout může být zdlouhavé, ale je to dost jednoduché na to, abyste si omotali hlavu. Zde jsou kroky shrnuté v A Nejnovější video GameXplain:

  1. Jděte do Pokémon League a couvejte po Victory Road, dokud nedojdete na Route 224.
  2. Postupujte, dokud nedorazíte na pláž, kde visí trenér černého pásu.
  3. Připlížil se a zmlátil další tři trenéry.
  4. Vraťte se k černému pásu a postavte se u vody.
  5. Nakonec si vás všimne a začne bojovat.
  6. Chvíli před začátkem bitvy začněte surfovat na vodě.
  7. Pokud to funguje, budete po skončení bitvy v deaktivovaném režimu prohlížení.
  8. Zamiřte dozadu kolem tří trenérů, které jste již porazili, dokud se nedostanete do levého horního rohu schodiště přímo před vámi.
  9. Vaše postava se zhoupne po schodech nahoru, což vám umožní létat ve vodě nalevo.
  10. Jděte na sever, dokud nedosáhnete horního okraje mapy, pak použijte Surf k odbočení doprava, poté se otočte znovu na sever a nakonec dojdete na zahradní ostrov, kde můžete chytit Shaymina.

Jakmile zajmete Shaymina, můžete se vydat do města Floaroma, kde vám žena dá předmět, který potřebujete k přeměně na evoluci Sky Forme typu létající tráva. Pokud chcete získat více informací o celé věci, můžete dokonce uložit a přehrávat znovu a znovu, dokud nenarazíte na Shaymin Jasný. poté tam Není nedostatek způsobů, jak jej začít klonovat A distribuujte je trenérům po celém světě nebo si je všechny uložte pro sebe.

jako odkaz v souboru diamant A Perla Film, Pokémon: Giratina a Sky WarriorShaymin by se neměl odemknout, dokud událost ve hře nespustí zprávy od profesora Oaka s pokyny, jak vzácného tvora najít. Téměř všechna pravidla zmizela z okna se souborem BDSP Předělává se však díky všem chybám. je to jen čistý chaos momentálně.

READ  Ashes of Creation v novém videu odhaluje nové mechanismy útoku na velkou vzdálenost

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.