Zasvěcenci zvednou víko toho, jak Křetínský financuje masivní transakce s Moyesem

Zasvěcenec zvedl víko toho, jak Daniel Křetínský letos v létě financoval své masivní přestupové smlouvy s West Hamem pro Davida Moyese.

Šéf Hammers Moyes říká, že toto léto potřebuje přestavět West Ham (Večerní standard).

V nedávném rozhovoru s Alanem Shearerem pro ten sportovec Skot dal jasně najevo své city k majitelům West Hamu Davidu Sullivanovi, Danielu Křetínskému a Davidu Gouldovi, že musí letos v létě získat významnou finanční podporu, aby mohl pokračovat vpřed.

(Foto Craig Mercer/MB Media/Getty Images)

V klíčových oblastech, jako je přední, střední obrana, střední záloha a levý obránce, je zapotřebí řada vysoce kvalitních obchodů. Musí být vyřešena i pozice brankáře kolem budoucnosti Alphonse Areoly.

Nejlepší jedenáctka už na mistrovství světa 2022 nebyla

Když se český miliardář Křetínský připojil k druhému největšímu akcionáři West Hamu, příznivci doufají, že uvidí větší ambice a ochotu podpořit Moyese vážnými penězi.

Zejména proto, že najmout několik hráčů v jednom okně – jak jsme viděli u některých cen zmíněných v lednu – by pro Hammers nebylo levné.

France Media
(Zdroj obrázku musí číst THOMAS SAMSON/AFP přes Getty Images)

Insider odhaluje, jak Daniel Křetínský letos v létě financoval masivní převody West Hamu pro Davida Moyese

Reportér Evening Standard Jack Rosser říká, že West Ham se připravuje na „seismické léto“.

A nyní jeden klubový zasvěcenec zvedl víko toho, jak Křetínský letos v létě financoval masivní přestupy West Hamu k Moyesovi.

Řekl to zasvěcenec West Hamu Claret a Hue Že Křetínský využije některé společnosti, ve kterých je zapojen, k financování obchodů v hodnotě více než 100 milionů liber.

„Nový člen představenstva Daniel Křetínský zůstal od svého nástupu do představenstva velmi klidný,“ Clarett State a Hue.

West Ham United - Olympique Lyonnais: Čtvrtfinále prvního kola - Evropská liga
(Foto Eddie Keogh/Getty Images)

„Ale chápeme, že jakákoliv hotovost přesahující 100 milionů liber požadovaná pro nové hráče by mohla být zpřístupněna prostřednictvím jedné z jeho společností za konkurenceschopnější úrokovou sazbu než High Street Banks.“

Na začátku této sezóny kladiva novinky Uvedl, jak Křetínského mluvčí Daniel Kastvag prozradil, že spolumajitel má každý rok k dispozici více než 700 milionů eur (585 milionů liber), které má použít výhradně na investice.

Doufejme, že něco z toho přijde West Hamu do cesty, pokud chceme být i nadále konkurenceschopní a nároční, jako jsme to dělali za poslední dva roky pod Moyesem.

Další novinky od WEST HAM

Blízkí Daniela Křetínského si nárokují velké peníze, které budou fanoušci West Hamu naprosto milovat.

Světové hvězdy se po oznámení připravují letos v létě na londýnský stadion.

Judd Bellingham má svůj názor na rozhodnutí West Hamu.

Dembele trochu mrkl, ale West Ham porazí Lyon s Lanzinim.

Darwin Nunez vydává prohlášení o změně agenta po neúspěšném přestupu West Hamu.

Můžete nám k tomuto článku něco říct?

READ  Ukrajina tvrdí, že od začátku invaze bylo zabito 1300 jejích vojáků, když Rusko postupovalo ke Kyjevu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.