Zastavte občerstvení na špičkových čerpacích stanicích, seznam se zobrazí

Pokud jedete na silnici I-35 a procházíte okresem McLennan, je nutné zastavit se v jejich oblíbeném snack baru ve West Bakery.

West, Texas – Cestování nad a pod I-35 může být zdlouhavé a únavné, ale Eater upustil od seznamu nejlepších amerických občerstvení na čerpacích stanicích se třemi oblíbenými Texasky.

Mezi nejlepší občerstvení na jihu: slavný západní guláš a Globosniki. Eater uvádí, že česká zastávka na Západě uvedla, že řez byl jedním z nejlepších amerických občerstvení na čerpacích stanicích. Jak tyto malé kousky ráje nemohou vytvořit seznam?

Kombinace sladkého a slaného občerstvení z benzínové pumpy a pekárny, vyrobená ve venkovském městě West-I-35, by měla být na kohokoli na seznamu míst, kde se můžete zastavit, když cestujete do nebo z okresu McLennan. Víte, že koláže se liší kvůli své ovocné náplni a Globosniki má v sobě něco jako maso jako klobása.

Související: Podívejte se: Kolos vs. Globosnik ve středním Texasu

Také na seznamu nejlepších občerstvení na jihu: kultovní Beaver Nugget společnosti Buck-Eye. Nemůžete mluvit o občerstvení čerpacích stanic, aniž byste zmínili bobří drápy. V průzkumu Eater Twitter, který se ptal, kdo je nejlepším jídlem čerpací stanice, se slavný Beaver Nugget umístil na druhém místě za Wawa Hockeys.

Dalším občerstvením čerpacích stanic v Texasu, které tento seznam vytvořilo, je Alsup’s Sims, což z Texasu dělá jižní stát s nejlepším občerstvením na čerpacích stanicích.

V Louisianě byly tři občerstvení, které zahrnovaly masové koláče nachidose, smažené krevety a budoár, s Carolinas dodge nakrájeným kuřecím masem a praženými arašídy.

Jižní občerstvení je v dobré společnosti s hokejem Wawa na severovýchodě, snídaňovou pizzou na Středozápadě, smaženým sumcem na západě a dalšími.

Podívejte se na úplný seznam občerstvení Web společnosti Eater.

Kdo je Buck-E a rychlá zastávka v Czech Stop a Little Czech Bakery? Obě místa jsou otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a jsou od sebe oddělena pouze 50 mil dlouhou silnicí, takže se v zásadě jedná o soutěž v ráji čerpacích stanic a občerstvení.

Související: „Howdy, Everybody!“: Státní výstava v Texasu je zpět po roční epidemické přestávce. Podívejte se na 2021 událostí, atrakcí a hudby

READ  Superman, Popelka a Minoni dávají českým dětem panáky COVID-19

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.