Záložník John McKinn varuje Českou republiku před „bzučením Skotska“ a „dalšími vylepšeními“

John McKinn ze Skotska střílí před mezinárodním přátelským zápasem mezi Lucemburskem a Skotskem 6. června 2021 ve státě Josie Barthele v lucemburském Lucembursku.  (Foto: Christian Caspar-Bardke / Getty Images)
John McKinn ze Skotska střílí před mezinárodním přátelským zápasem mezi Lucemburskem a Skotskem 6. června 2021 ve státě Josie Barthele v lucemburském Lucembursku. (Foto: Christian Caspar-Bardke / Getty Images)

Gól Che Adamse přinesl Stevu Clarkovi druhé vítězství v sedmi zápasech – ale pod povrchem se skrývá obdivuhodná forma, která zahrnuje dvě porážky v posledních 16 internacionálech.

Tento běh trvá déle než rok a půl a podle záložníka Aston Villa McGinna byl „na místě“ dvěma horkými zápasy o euro – navzdory tomu, že tábor narušil pozitivní výsledek testu Govt od Johna Flecka.

Přihlásit se Do našeho denního zpravodaje

I Newsletter Prořízněte hluk

Řekl: “Příprava probíhá. Během týdne jsme měli malé přerušení, ale drželi jsme se etiky a dbali na to, aby byli všichni v bezpečí.”

„Je škoda, že Blake chyběl, ale ujistili jsme se, že jsme udělali správnou věc, protože nejdůležitější je, že v pondělí máme mnoho lidí, kteří mohou být relevantní a zdraví. [when Scotland play the Czech Republic to open their Euro 2020 campaign at Hampden].

„Myslím, že mluvíme se všemi ve Skotsku.“

Feilgoodův faktor byl ve středu podpořen chvályhodným vítězstvím 2-2 nad Lucemburskem a Nizozemskem.

„Je to těžká hra,“ vysvětlil McKinn skotskému týmu sociálních médií FA. “Nezačali jsme dobře, což je v rozporu s minulou noc.” [against the Netherlands] Protože jsme pak byli lepší, ale ukázali jsme regrese, prošli jsme tímto kouzlem a dali dobrý gól. Poté jsme to ovládli. Možná jsme skórovali čtyři nebo pět, ale hlavní věcí je výhra a čisté konto. “

Johna McKinna z Lucemburska napadl Lucemburský Micah Pinto během mezinárodního přátelského zápasu mezi Lucemburskem a Skotskem 6. června 2021 ve státě Josie Barthell v Lucemburku v Lucemburku. (Foto: Christian Caspar-Bardke / Getty Images)

Ačkoli Skotsko nedokázalo přidat do úvodního zápasu Adamse, jejich hra se ve druhé polovině zlepšila – a McKinne se dvakrát přiblížil.

“[The manager] Řekl, aby se trochu zlepšil. Scott McDomini a já ve středních oblastech jsme to museli trochu zvednout a trochu rychleji probudit park. Zvládli jsme to ve druhé polovině.

„Stále existuje pokrok, ale nyní jsme nadšení.“

Získejte neomezený přístup ke všem pokrytím her Scotsman bez nutnosti plného předplatného. Odborná analýza největších her, exkluzivní rozhovory, živé blogy, výměna zpráv a o 70 procent méně reklam na webu Scotsman.com – vše za méně než 1 $ týdně. Připojte se k nám ještě dnes

READ  Pongani Sungu byl povolán svědčit v rasistickém odvolání českého hráče

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *