„Žádné znamení“ Cristiano Ronaldo chce opustit Juventus

Hráč Juventusu Cristiano Ronaldo slaví po vstřelení branky během fotbalového zápasu Serie A mezi Juventusem a Laziem na stadionu Allianz v italském Turíně v pondělí 20. července 2020 (Marco Alpozzi / LaPresse via AP)

Ředitel klubu Pavel Nedved ve středu uvedl, že Cristiano Ronaldo neprokázal žádnou touhu opustit Juventus a očekává se, že se do Turína vrátí později tento měsíc.

„Cristiano je na dovolené. Z jeho okolí nemáme žádné náznaky, že chce odejít. Čekáme na něj a podle plánu se vrátí kolem 25. července,“ řekl Nedved při odhalení kalendáře pro sezónu 2021-2022.

Třicetřicetiletému portugalskému reprezentantovi zbývá rok smlouvy.

Jeho budoucnost byla na pochybách po obtížné kampani, ve které Juventus po devíti letech ztratil titul v Serii A, v 16. kole byl vyřazen z Ligy mistrů a poslední den skončil čtvrtý a elita evropského fotbalu.

Juventus zahájil příští sezónu v Udinese s Massimilano Allegri, který vzplál po svém návratu jako trenér dva roky poté, co byl vyhozen, přestože vyhrál pět po sobě jdoucích ligových titulů s turínským klubem.

„S (Allegri) byla po dobu pěti let určitá rutina,“ řekl Nedved. „Pak šel na dva roky na malou dovolenou, ale teď je zpět s velkou motivací.“

Bývalý český reprezentant Nedved souhlasil s tím, že Juventus mohl slavit více, když na konci minulé sezóny skončil čtvrtý, než tomu bylo v případě „Scudetta“ v roce 2020 s Mauriziem Sarri.

„Myslím, že je to pravda, když Sarri říká, že jsme Scudetto moc neoslavovali, protože to možná přišlo přirozeně, protože jsme už hodně vyhráli.

„Zkusili jsme to znovu s Andreou Pirlou (trenérem minulé sezóny), ale skončili jsme čtvrtí. Tento úspěch jsme oslavili po komplikované sezóně, která je možná spíše pro mnoho utrpení.“

READ  Lyndon Dykes věří, že Skotsko přinese „velmi silný“ impuls do Euro 2020

Nedved potvrdil, že klub projevil zájem o záložníka Sassuolo Manuela Locatelliho po jeho vystoupeních v Itálii při vítězství na Euro 2020.

„Ten chlapec nás nechal na mistrovství Evropy v klidu. Je hráčem v Sassuolu a na řešení tohoto problému bude spousta času.“

Související příběhy

čti následující

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a informace.

účast v informujte se více Chcete-li získat přístup k The Philippine Daily Inquirer a více než 70 titulům, sdílejte až 5 widgetů, poslouchejte zprávy, stahujte již ve 4 ráno a sdílejte články na sociálních médiích. Volejte 896 6000.

Pro zpětnou vazbu, stížnosti a dotazy zavolej nám

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.