Zach Lavigne, tým USA si klade za cíl postoupit proti náročnému týmu Španělska – NBC Chicago

Americký basketbalový tým mužů čeká ve olympijském čtvrtfinále těžká zkouška proti Španělsku a brankář Zach Lavigne doufá, že udrží naději týmu na další zlatou medaili.

Fanoušci mohou hru sledovat v pondělí v 23:40 centrálního času v USA Network, nebo mohou Živé vysílání zde.

Lavigne hrál v posledních dvou zápasech klíčovou roli na lavičce národního týmu USA, 13 bodů a 8 asistencí při vítězství nad Íránem ve druhém zápase klubu na turnaji a dalších 13 bodů a pět asistencí při vítězství nad Írán. Česká republika v posledním zápase týmu v týmové hře.

Lavigne a americký tým, které čelí španělskému týmu, který prohrál svůj poslední skupinový zápas se Slovinskem, doufají, že naváží na lekce, které si vzali v prvních třech zápasech turnaje.

Spojené státy prohrály svůj první zápas na turnaji proti Francii, protože Lavigne začal a získal osm bodů v soutěži. Američané učinili velká prohlášení v následujících dvou zápasech proti Íránu a České republice, přičemž oba zápasy vyhráli působivou módou.

Tým USA (2-1) se ve čtvrtfinále utká se Španělskem (2-1) po postupných výhrách nad Íránem a Českou republikou.

LaVine také sleduje, co se děje s Chicago Bulls, protože tým se údajně právě dohodl na podpisové a obchodní dohodě, aby přivedl brankáře Lonzo Ball na West Side.

LaVine je způsobilý vyjednat s Bulls prodloužení smlouvy a říká, že v rozhovorech hledá „respekt“.

„Chci jen můj respekt,“ řekl NBC Sports Chicago. „Jsem nad svou smlouvou. Byl jsem tak loajální vůči Chicagu a Chicago miluji. Chci jen můj respekt.“

LaVine v loňské sezóně nastavil svá nová kariérní maxima v bodech (27,4) a asistencích (4,9) na zápas a také si jako dobré měřítko střihl pět doskoků na soutěž.

Než se může vrátit do NBA a začít pracovat se svými novými spoluhráči, zaměří se na pokus získat v Tokiu zlatou medaili pro Spojené státy. Poradenství mezi USA a Španělskem je stanoveno na 23:40.

READ  Jessica Pegula vs. Barbora Krejčíková Kurzy a předpověď

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *