Začátek projektu 25. výročí „Yu-Gi-Oh! Karetní hra“.

Z oficiální japonské tiskové zprávy Konami byl mírně přepracován.

Začátek projektu 25. výročí „Yu-Gi-Oh! Karetní hra“.

Konami Digital Entertainment Co., Ltd. “, v době před 25. výročím „Yu-Gi-Oh! Oficiální karetní hra: Duel Monsters“, 4. února 2024, zahájí svůj projekt 25. výročí v průběhu února 2023.

Yu-Gi-Oh! Oficiální karetní hru spustila Konami Digital Entertainment v únoru 1999 a naši zákazníci ji milují již čtvrt století. Se zámořskou „Yu-Gi-Oh! Trading Card Game“, novou produktovou řadou „Yu-Gi-Oh! Rush Duel“ a několika digitálními tituly, „Yu-Gi-Oh! Card Game“ nadále tvoří historii .

Proto je letošní událostí, která představuje obrovský milník, 25. výročí Yu-Gi-Oh! Karetní hra by zahrnovala několik Yu-Gi-Oh! Digitální produkty a tituly

. Plánujeme různé projekty v Japonsku i v zahraničí, jako je uvedení produktů souvisejících s výročím, stejně jako kampaně a loterie, na které se fanoušci těší.

Než se projekt rozjel, otevřeli jsme speciální webové stránky na oslavu našeho 25. výročí. Informace o výročích na těchto stránkách budou čas od času aktualizovány.

Je to skvělý způsob, jak říkat věci jako Yu-Gi-Oh! Simulátor Master Duel nebo videohry obecně.

Zdroj webu k 25. výročí

READ  Walmart bude mít dnes k dispozici konzoly PS5 a Xbox Series X.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *