Z Ida Grove do Pocahontas je cesta druhého dne RAGBRAI 2022

Pondělní jízda druhého dne RAGBRAI 2022 je asi o 20 mil delší než nedělní jízda sprašovými vrchy. Ale po rychlém stoupání z Ida Grove jsem se usadil v převážně rovinaté krajině severozápadní Iowy, kde budou jezdci obklopeni kukuřicí – nějakým popovým druhem.

Jedna důležitá poznámka od ředitele RAGBRAI Matta Phippena: Mezi Ida Grove a Galva, prvním tranzitním městem, budou muset cyklisté přejet dálnici US 20, která je náročná na cesty. Hlídka státu Iowa tam rozsvítí brzdové světlo pro přepínání mezi vozidly a jízdními koly, která budou využívat západní jízdní pruh. Pozor na značky.

více:RAGBRAI 2022 začíná s tisíci jezdců oproti loňsku

silnice: Ida Grove do Pocahontas

tranzitní města: Galva, Schaller, Grace, Funda

setkání město: Newell

míle: 71,2

Lezecké nohy: 1,694

více:Otevírací doba: Zde je návod, jak se v RAGBRAI bavit, i když nejste na kole

počasí: Vysoká blízko 80, s malou pravděpodobností většího deště večer. Vítr je menší než 10 mil/h od jihovýchodu, odpoledne se přesouvá více na jih.

vzhledy: PeopleFor Bikes Day, Jersey College Day

RAGBRAI 2022 Dnes 2 kolemjdoucí Schaller City.  2. dubna 2022.

Nejdůležitější: Projíždějící město Schaller, hlavní město popcornu na světě, bude distribuovat pytle s místními produkty. S počtem obyvatel 1 589 a mottem RAGBRAI „Budete milovat Pocahontas“ je Pocahontas letos poprvé nejmenším městem na silnici.

Zde je zábavné časosběrné video Schaller z doby, kdy Ragbury Township byl v roce 2012.

Zábava v Pocahontas: Polkatoons (česká polka a valčík plus nějaké nečekané zábaly) 14-17h; Jim Bollard alias DJ Jimmy Kim (Party Professional) 17-20 hodin; Pop Rocks (arénové rockové a popové covery se spoustou kostýmovaných imitací).

kempování: Elbert Park Soccer Fields, severovýchodně od Pocahontas County Courthouse v Pocahontas.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.