Ys IX: Monstrum Nox pro PS5 vychází 9. května v Severní Americe, 12. května v Evropě

Ys IX: Monstrum Nox pro PS5 vychází 9. května v Severní Americe, 12. května v Evropě

a Playstation 5 Kopie Akční RPG Ys IX: Monstrum Nox Vyjde 9. května v Severní Americe a 12. května v Evropě, vydavatel NIS Amerika a vývojář Falcom oznámit. Bude zahrnovat veškerý dříve vydaný kosmetický obsah ke stažení.

Předobjednávky limitované edice jsou stále k dispozici Internetový obchod NIS America za 89,99 $, která obsahuje kopii hry, oficiální audio CD, krátký prequel román s názvem „The Lost Sword“, sadu uměleckých karet, 200dílné puzzle a sběratelskou krabici.

Ys IX: Monstrum Nox Poprvé byla vydána pro PlayStation 4 26. září 2019 v Japonsku, poté 2. února 2021 v Severní Americe a 5. února 2021 v Evropě. Verze pro PC a Stadia byly celosvětově spuštěny 6. července 2021, stejně jako Switch v Severní Americe ve stejný den. Verze Switch byla spuštěna v Evropě 9. července 2021 a v Japonsku 9. září 2021.

Zde je přehled hry prostřednictvím NIS America:

O

Slavný DobrodružstvíAdol „Red“ Christine a jeho společník Doge přijíždějí do Balduku, města anektovaného Římskou říší, jen aby byl Adol zatčen, než jejich dobrodružství může začít. Ve vězení se Adol setkává s tajemnou ženou jménem Aprilisse, která ho promění v Monstroma – bytost s nadpřirozenými dary a schopností vymítat monstra.

Nyní se Adol musí spojit se svými kolegy Monstrums, aby odrazil hrůzostrašné hrozby vycházející z tajemné dimenze známé jako Grimwald Nox, odhalit tajemství Monstrumovy kletby a odhalit pravdu za zmatkem v Balduqu. Připojte se k Adolu v této iteraci Ano Série přichází na PlayStation 5.

Klíčové vlastnosti

  • Tchýně se bojí – Hrajte za kterékoli ze šesti nechvalně známých Monstrum, z nichž každé má své vlastní jedinečné dary, které poskytují schopnosti, jako je lezení po průhledných stěnách nebo objevování skrytých předmětů, abyste ochránili město před tajemnými tvory.
  • Svět ve zdech – Prozkoumejte obrovské město, přijměte úkoly na pomoc obyvatelům města a vstupte do Grimwald Nox, abyste porazili hrozby pro vévodu.
  • Síla noci Známé mechaniky jako Flash Dodge a Flash Guard vám umožní přemoci vaše protivníky, zatímco nové doplňky jako Gifts a Boost Mode zvyšují vaši bojovou sílu.

Níže se podívejte na nový trailer.

READ  Praktické školení s kompletní kopií paprskové stopy hry Super Mario 64 • Eurogamer.net

Trailer postavy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *