YouTuber Pet Fish Streams, pak spáchá podvod s kreditní kartou

YouTuber Pet Fish Streams, pak spáchá podvod s kreditní kartou

Youtube Kanál Mutekimaru Je známý tím, že živě vysílá své rybičky při hraní různých her prostřednictvím softwaru pro sledování pohybu, který zaznamenává umístění mazlíčků jako vstupy do tlačítek. Ryby během těchto plánů dokázaly několik působivých věcí – dokonce i v roce 2020 Porazte Pokémon Sapphire Po 3 195 hodinách běhu. Ale na začátku tohoto měsíce jejich ryby udělaly to, co žádná ryba (doufejme) předtím: spáchaly podvod s kreditními kartami.

V době Živé vysílání Před 12 dny měla ryba v Pokemon Violet dobrý začátek, vyhrála několik bitev a pomalu, ale jistě postupovala příběhem. Zhruba 5 hodin po zahájení streamování se však hra zhroutila a rybám poskytla volný přístup ke zbytku přepínače jejich majitele.

Odtamtud ryba šla do online obchodu a přidala 500 jenů (asi 3,85 $) ve finančních prostředcích na účet svého majitele, a dokonce divákům odhalila informace o kreditní kartě svého majitele.

Také poslali svému majiteli ověřovací e-mail PayPal, uplatnili Nintendo Switch Online Points za profilový obrázek Nintendo Switch Sports a stáhli si aplikaci emulátoru Nintendo 64 Switch.

Naštěstí podle Tech SpotNicméně, youtuber byl schopen získat náhradu poté, co vysvětlil situaci společnosti Nintendo.

Udělili jsme Pokemon Scarlet a Pokemon Violet 6 naši recenzi, chválili jeho masivní otevřený svět a příběh, ale kritizovali všechny jeho velmi zjevné problémy s výkonem.

Amelia Zollner je spisovatelka na volné noze pro IGN, která miluje všechny věci indie a Nintendo. Mimo IGN přispěli na stránky jako Polygon a Rock Paper Shotgun. Najděte je na Twitteru: @zaměstnanec.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *