YouTube opravdu nenávidí blokátory reklam, začíná přeskakovat a ztlumovat videa (Aktualizace: Prohlášení)

YouTube opravdu nenávidí blokátory reklam, začíná přeskakovat a ztlumovat videa (Aktualizace: Prohlášení)

Edgar Cervantes / Android Authority

turecké liry; Dr

  • YouTube začal přeskakovat videa pro uživatele, kteří se snaží ke službě přistupovat s aktivním blokovačem reklam. Pokud se vám podaří přeskočená videa překonat, YouTube video také ztlumí.
  • Uživatelé hlásili úspěch při obcházení těchto opatření pomocí různých blokovačů reklam, ale doporučujeme prozkoumat YouTube Premium jako bezproblémové řešení.

Aktualizováno: 29. května 2024 (05:42 ET): Požádali jsme YouTube o vyjádření a mluvčí YouTube nám poskytl následující informace:

Blokátory reklam porušují smluvní podmínky YouTube a my uživatele již nějakou dobu vyzýváme, aby podpořili své oblíbené tvůrce a Povolit reklamy na YouTube Nebo vyzkoušejte YouTube Premium a získejte zážitek bez reklam. Nesouvisející snahy o zlepšení výkonu a spolehlivosti YouTube mohou mít za následek neoptimální zážitek ze sledování pro uživatele blokovačů reklam.

Podle prohlášení se YouTube tímto novým krokem záměrně nesnaží bránit uživatelům blokování reklam, ale tito uživatelé byli chyceni do křížové palby kvůli aktualizaci související s výkonem.


Původní článek: 28. května 2024 (02:37 ET): YouTube už nějakou dobu bojuje proti blokátorům reklam a doporučuje uživatelům, aby se buď přihlásili k odběru YouTube Premium, nebo si vypnuli blokování reklam a smířili se se stále přibývajícími reklamami na platformě. Platforma přijala několik triků, jako jsou zpomalení, odpočítávání a další, aby přesvědčila více uživatelů, aby přešli na spravedlivé způsoby zpeněžení. Nejnovějším krokem YouTube proti blokátorům reklam je úplné přeskakování videí a dokonce ztlumení zvuku.

Uživatel Redditu SDHD4K Sdílejte nejnovější taktiku YouTube proti blokátorům reklam. Pokud povolíte blokování reklam, přehrání videa vás přenese přímo na konec a přehrávání zcela přeskočí.

Jiní uživatelé ve vláknu Reddit uvedli, že při používání blokování reklam YouTube také dochází ke ztrátě zvuku. Mohou upravit posuvník hlasitosti, aby se zvuk znovu zapnul, ale jakmile posuvník opustí, znovu se ztlumí. Pokud se tedy můžete dostat přes přeskočení videa, získáte zážitek z videa bez zvuku.

Blokování reklam na YouTube

Blokování blokovačů reklam je hra kočky a myši, i když se zdá, že tento problém postihuje Adblock Plus nejčastěji. Některé blokovače reklam již implementovaly řešení tohoto problému. Uživatelé uvedli, že uBlock Origin funguje dobře na Firefoxu a Brave, zatímco jiní preferují Opera GX nebo alternativní klienty jako FreeTube.

Jste spokojeni se stavem YouTube v roce 2024?

13900 hlasů

Důrazně však uživatelům doporučujeme, aby prozkoumali YouTube Premium jako možnost. Přiznávám, že zážitek z reklamy na YouTube se v posledních měsících výrazně zhoršil a objevilo se mnoho dlouhých, nepřeskočitelných reklam. Vzhledem k tomu, jak moc moje rodina používá YouTube jako službu, zvažujeme, zda má smysl pořídit si rodinné předplatné YouTube Premium a užívat si YouTube Music vedle něj.

Požádali jsme YouTube o vyjádření. Jakmile se nám ozve, tento článek aktualizujeme.

Máte tip? mluvte s námi! Pošlete e-mail našim zaměstnancům na adresu [email protected]. Můžete zůstat v anonymitě nebo získat kredit za informace, je to vaše volba.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *