Yogi, místopředseda vlády pro vedení týmů v zámořských investičních road show

Vláda státu Uttar Pradesh (UP) zvyšuje své úsilí vyslat týmy na vysoké úrovni do téměř 20 nebo více zemí, aby tam pořádaly mezinárodní putovní show před navrhovaným Global Investors Summit – 2023 (GIS-23).

Vláda UP doufá, že přiláká investice RV lednu 2023 bude v GIS-23 v Lucknow organizováno 10 milionů milionů korun.

„Ano, pošleme pět až šest týmů, aby zorganizovaly road show ve 20 nebo více zemích. Spolu s premiérem Yogi Adityanathem, vicepremiérem Keshavem Prasadem Moriahem a Brajeshem Pathakem a ministry povedou týmy, které budou odeslány do října až listopadu.“ 2022. Brzy budeme pracovat na definování tras Týmy a ministři, kteří předsedají různým ministerstvem, navštíví země Uttar Pradesh, kde lze provést potenciální investice do sektoru souvisejícího s jejich ministerstvy, řekl Arvind Kumar, komisař pro infrastrukturu a průmyslový rozvoj ( IIDC).

Kumar nesdílel seznam potenciálních destinací pro přilákání investic do týmů státní správy.

„V tuto chvíli nemůžeme sdílet seznam zemí, které máme navštívit, protože lze přidat nové destinace a ty, které se na seznamu nyní objevují, mohou být v nadcházejících týdnech ze stejného seznamu odstraněny,“ řekl.

Dodal: „Také komunikujeme s různými ambasádami/vysokými komisemi podle potřeby.“

Ti, kteří jsou obeznámeni s vývojem v oddělení infrastruktury a průmyslového rozvoje, uvedli, že putovní výstavy se pravděpodobně konají v USA, Velké Británii, Kanadě, Singapuru, Spojených arabských emirátech, Švédsku, Nizozemsku, Izraeli, Francii, Německu, Jižní Koreji, Mauriciu, Rusko a Austrálie. . Existují náznaky, že mohou být vyslány předběžné týmy složené z vládních úředníků a zástupců průmyslu, aby se připravily na návštěvy týmů na vysoké úrovni, včetně ministrů. Státní vláda také navrhuje zřídit road show ve velkých městech Indie.

Předseda vlády požádal úředníky ministerstva infrastruktury a průmyslového rozvoje, aby dokončili seznam partnerských zemí pro GIS-23. Singapur nabídl, že bude první partnerskou zemí summitu. Nizozemí, Japonsko, Slovensko, Finsko, Česká republika, Mauricius, Thajsko, Nepál a Belgie byly partnerskými zeměmi na UP Investors Summit 2018. Státní vláda s nimi i s dalšími potenciálními partnerskými zeměmi komunikuje.

READ  Nejnovější vakcína Covid-19 a novinky ze světa

„Ano, Uttar Pradesh Investor Summit 2018 měl sedm dílčích zemí. Singapur již nabídl, že bude partnerskou zemí 23. Global Investor Summit. Tentokrát můžeme mít více partnerských zemí,“ řekl Kumar.

Summit investorů Uttar Pradesh-2018 byl uspořádán v Lucknow v únoru 2018. Byly obdrženy návrhy na RInvestice 4,68 milionů milionů korun. Státní vláda tvrdí, že realizovala investiční návrhy pro RZatím 3 miliony milionů korun. Realizované investiční návrhy v hodnotě RRs 80,000 crore na třetím slavnostním zahájení, které se konalo v Lucknow v červnu 2022. On také jmenoval poradce, aby stát bilion dolarové ekonomiky v příštích pěti letech.

Expertní profesor Yashvir Tyagi, bývalý vedoucí katedry ekonomie na univerzitě v Lucknow, řekl: „Aby UP v příštích pěti letech dosáhl ekonomického cíle v hodnotě bilionů dolarů, potřebuje velkou podporu investic do státu. S přízrakem recese ve státě USA a mnoho dalších zemí, potenciální investoři hledají ziskové cesty a UP se může ukázat jako atraktivní destinace pro přímé zahraniční investice. Tímto způsobem to bude win-win situace jak pro investory, tak pro stát.“


You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.