Yemi Akinime Daily: Japonský miliardář Yusaku Maezawa si pro lunární cestu SpaceX vybral českého Nigerijce, Odasu

Wia dis foto pochází z, DEARMOON.ZEMĚ

Český Nigerijec Yemi Akinyemi Dele alias Yemi AD nedělá seznam členů posádky a vybral si japonského miliardáře Yusaku Maezawu, aby se k němu připojil na první civilní misi na Des Moon y Joe Shelley v roce 2023.

Pro rok 2018 podnikatel koupí všechna místa pro vývoj di Starship a Elon Musk SpaceX a před návratem jede na týden do de Mont.

Miliardář v březnu 2021 oznámil, že aby dal talentovanému pipo di příležitost připojit se k am for di trip, oznámil v březnu 2021, že plánuje vybrat osm členů posádky z celého světa.

Vedoucí posádky Maezawa aka MZ oznámil DeList slovy: „Jsem nadšený, že mohu mít toto nádherné pipo pro své následovníky na mém letu na Des Moon a Dai je nadšený, když uvidí Dimovy výtvory jít do vesmíru.“

Demokracie si vybírá členy posádky z milionů bebo po celém světě.

Kdo je Yemi Akinemi Dele?

Yemi Akinyemi Dele papa na z Nigérie a Im Mama Na z České republiky. Diem se narodil v České republice a říkám, že reprezentuje jak Afriku, tak východní Evropu.

Narodila jsem se v roce 1981 a jsem multidisciplinární kreativní, sociální inovátorka a malá dai choreografka, která učí děti pipo a organizaci, jak přejít k dia kreativitě.

Yemi AD říká Wen MZ oznamuje Zoom setkání říct, že jsem se nerozhodl připojit se k výletu křičet a vstát okamžitě začít tančit a zapomenout říct, podnikatel stále ještě online pipo ze strany MZ se začne smát. Říkám si sedni a začnu se potit a nemůžu uvěřit.

Yemi AD di říká, že pesin se naposledy přesunul z České republiky do vesmíru před narozením ráno.

Yemi AD říká, že pocházím ze středu ničeho, z velmi nepříznivého stavu a udělám si výlet z notinu do měsíce, což je velké povzbuzení pro všechny děti, kterým sloužíme. E say e go povzbudit je, aby sledovali své vlastní sny a podnikli speciální mise dhea, a dis na wetin totori am di most.

Jämme AD říká, že se bojím jet na jednodenní výlet a ze strachu, že budu mít strach z času a postavím se před D-raketu.

Ale předpokládejme, že malý dětský průzkumník Dee Dee uvnitř mám silnější strach z Dan Dee než dospělí, a v zájmu Dee Dee se těšíme na Deeův výlet.

Říkám, že můj let do vesmíru není jen o choreografii, abych řekl pohyb za choreografií.

„Většina spojení, která mezi námi získáváme, není jen to, že Whitin‘ Day vychází z našich úst, vychází z našich úst, odděluje mě kvůli gravitaci, odděluje nás kvůli gravitaci, kvůli extrémním okolnostem, ale kvůli nádherné, obrovské raketě, kde máte prostor pro pohyb – jdi a nech mě ještě pracovat na choreografii.“ Mnohem víc,“ vzal Yemi AD.

Aplikace Million Bebo

Podle MZ Německo dostává 1 milion objednávek z 249 zemí.

Demokracie podle miliardáře požaduje, aby žadatelé předložili videa vysvětlující, čeho chtějí pro prostor dosáhnout. Řekněme, že videa, která dostávám, jsou opravdu úžasné a oslnivé.

MZ říká, že trvá tři dny, než se rozsvítí měsíc, dem go smyčka za am a e go a anoda trvá tři dny, než se vrátí.

O tom, proč jsem se rozhodl cestovat do de Monts, Maeziwa říká, že jsem zvědavý a uspokojím svou zvědavost tím, že uvidím Witten em Neva, který jsem viděl dříve, a půjdu tam, kam jsem šel předtím.

„Chci vzdát hold neobyčejné planetě, kterou nazývám domovem. Nakonec si chci připomenout, jak jsem malý, jak jsem bezvýznamný. Pro vesmír si jdu znovu uvědomit, jak jsem malý, jak jsem zkušený jazz, jak tvrdě pracuji Jazz a jak jsem fit k růstu,“ e tok.

MZ říká, že se cítím vystrašený, ale zvědavější a věřím týmu Elona Muska a di SpaceX, jejich technologické zdatnosti a týmové práci.

Oda pipo wey dey sledovat Yemi AD a MZ na di moon

Narodila se v Miami v USA v roce 1977. Steve Na je hudební producent, umělec, módní návrhář, podnikatel, futurista NFT a filantrop.

TOP (Choi Seung-hyun) (guláš)

Na je jihokorejský rapper, hudebník s mnoha pomlčkami, oceňovaný filmový herec a vášnivý sběratel umění narozený v roce 1987.

Deem se narodil v irském Kforku v roce 1985. Rhiannon Na je grafička a v současnosti žije a pracuje mezi Londýnem a Spojenými státy. V roce 1992 její rodiče prodali a získali Everiten a koupili živou plachetnici Janis.

Jsme tvůrce obsahu, fotograf, kameraman a hudebník narozený v Iowě v USA v roce 1985.

Dem Karim Elia se narodil ve Spojeném království v roce 1990. Karim Na je fotograf, filmový režisér, průvodce plaváním velryb a živě hraný průvodce po Islandu a Havaji.

Brendan Hall s dokumentaristkou Wee Day vypráví Tori o přírodním světě i mimo něj.

Narodila se v Connecticutu v USA v roce 1994.

Deem Dev De Joshi se narodil v Indii v roce 2000. Dev Na je profesionální herec a influencer na sociálních sítích s více než 18letými zkušenostmi v umění a zábavě.

Kaitlin Farrington (rezervní posádka)

Demokratka Kaitlin Farrington se narodila v Hailey v Idahu v roce 1989. Kaitlyn vyrostla na jedné farmě v Idahu. V mladém věku se zamiluje do zimních sportů.

Mio Na pochází z Japonska a Mark se narodil v roce 1997.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *