Yellow Barn pokračuje ve své letní sezóně 2021 | zábava

Putney – Yellow Barn pokračuje tento víkend v letní sezóně 2021 tento víkend koncerty ve čtvrtek, pátek a sobotu večer ve Velké stodole.

Skladatel / elektrický kytarista Stephen Mackey se vrací do Putney hrát svou hudbu, včetně „Cairn“ pro sólovou kytaru ve čtvrtek večer. Řekl Mackie: „Chci, aby moje hudba byla lidská a propojená se základními motivy hudby – zpívat, tančit a mít vynikající zážitek.“

Čtvrtkový koncert zahrnuje také Makiho „Humble River“ pro flétnové kvarteto, které naprogramoval umělecký ředitel Seth Knopp, spolu s pohyby ze čtyř Mozartových kvartet. Také ve čtvrtek Yellow Barn uvádí díla Dai Fujikura a Toru Takemitsu a druhou Faurého druhou violoncellovou violu (s violoncellistou Jeanem-Michelem Fontenem).

V pátek večer má veřejnost možnost poslechnout si dvě díla Brahmse: Klavírní kvarteto C moll (s pianistou a uměleckým vedoucím Knoppem) a trumpetové trio (s pianistou Peterem Franklem). Také v pátek večer zazní barytonista William Sharp s lidovými písněmi českého skladatele Leose Janáčka a s cyklem satirických „novinových výstřižků“ od Hanse Eislera.

Tento týden končí světovou premiérou nového díla místního saxofonisty Travise Laplante inspirovaného spoluprací Milese Davise a skladatele Karlheinze Stockhausena pro velkou smíšenou skupinu, která zahrnuje jak Laplante, tak Mackey, stejně jako trubku, pozoun, flétnu, ukulele a dvojnásobek. Basa, marimba, vibrafon. Koncert v sobotu večer zahrnuje také Debussyho dílo pro klavír (s Peterem Frankem), Mozartovo smyčcové kvarteto K.590 (s houslistou Donaldem Wellersteinem) a píseň od Cantaty BWV203 od JS Bacha (s Williamem Sharpem).

Vstupenky na čtvrtek Night Party lze zakoupit online na Yellowbarn.org nebo telefonicky na 802-387-6637. Páteční a sobotní večírky jsou nyní vyprodány. Všichni občané budou povinni prokázat očkování proti koronaviru.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *