xQc brání Twitch Streamery, které nepodporují Valkyrae na RFLCT

xQc brání Twitch Streamery, které nepodporují Valkyrae na RFLCT

Felix ‚xQc‘ Lengyel bránil Twitch Streamery za to, že nepodporoval Rachell ‚Valkyrae‘ Hofstetter uprostřed odporu na linii péče o pleť RFLCT, protože tvrdil, že to bylo sólové úsilí a nemůžete očekávat, že přátelé budou na vaší straně.

Valkýra má Bylo to přes šťavnaté Od té doby, co oznámila svou kontroverzní novinku RFLCT Linka péče o pleť 19. října

všichni z Adam Fitch ze společnosti Dexerto ke mě ovlivňovači, kvalifikovaní dermatologové, a její vlastní obchodní partner Ti dva sdíleli své centy v této záležitosti.

Rayova počáteční odpověď byla taková „Všechna nenávist byla oprávněná.“ ona Otevřel jsem o tom podrobněji 23. října prozradila, že někteří z jejích přátel se natáhli, aby se ujistili, že je v pořádku, včetně Bokemani A oni budou.

Ale mnoho dalších ne, což bylo podle ní „zajímavé“.

XQc se však vrhli na jejich obranu. Nejenže tvrdil, že jim nevyčítá, že s nimi nekomunikovali, ale také trval na tom, že by to od nich nečekal, kdyby byl v podobné situaci, a vysvětlil proč.

Twitch: Pokimane / YouTube: Valkyrae

Pokimane byl přítel, který se obrátil na Valkyrae ohledně odporu RFLCT.

„Pokud je problém s produktem a ověřováním faktů, je to trochu jako její práce,“ řekl.

„Pokud podepíšete smlouvy a přijmete práci nebo odpovědnost, je to doslova vaše práce.“

Aby se vyjádřil, popsal hypotetický scénář, ve kterém vytvořil hru, která se ukázala jako „divná“. Tvrdí, že nikdo z jeho přátel ho nekontaktoval, aby hru kritizoval nebo podporoval v soukromí, a neočekává, že tak učiní, protože je to jeho odpovědnost.

„Nevyčítám jim ani to, že to neudělali, protože je to moje skvělá práce. Podepsal jsem papíry. Podepsal jsem smlouvu. Udělal jsem to sám. Je to můj boj. Jsem sám. Ne Nepředpokládám, že je celý tým na mé straně a teď spolu bojujeme. Prostě to tak nefunguje. „“

READ  Japonští netizens komunikují s americkým zubařem, který nabízí bezplatné čištění, pokud ho trefíte do Smash Bros

názor ukázal jsem Spojte se s ní se všemi jejími blízkými přáteli. Tvrdila, že věci špatně formuluje a nemá v úmyslu stínit své současné přátele.

Přiznala však také, že ano Musel jsem odstranit VOD Kvůli právní otázce se k situaci otevřela.

Řada péče o pleť RFLCT je připravena zasáhnout regály Pondělí 25. října.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *