Xenoblade Chronicles 3 Special Edition bude znovu k dispozici později (USA)

Foto: Nintendo

Pokud máte potíže se získáním speciální edice Xenoblade Chronicles 3A když jste ve Spojených státech, nejste sami.

Nintendo se omluvilo uživatelům, kteří tak nemohli učinit Předobjednejte si kopii. Zdá se, že můj obchod Nintendo měl poměrně velký provoz. Dobrou zprávou je, že Nintendo bude provádět předběžné nákupy této verze a bude znovu k dispozici později – s dalšími podrobnostmi, které budou sdíleny v budoucnu.

To je to, co Nintendo k situaci řeklo Na Twitteru:

Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které můžete zaznamenat při pokusu o předobjednávku #XenobladeChronicles3 Special Edition. Obchod My Nintendo je hojně navštěvován a my si vážíme vaší trpělivosti při prošetřování problému.

Chápeme, že mnozí si dnes nemohli předobjednat #XenobladeChronicles3 Special Edition na My Nintendo Store, a upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Pokračujeme ve vyšetřování a pracujeme na vyřešení problému.

Předprodej speciální edice bude znovu zpřístupněn později. Jakmile bude stanoveno toto načasování, bude poskytnuta aktualizace.

V souvisejících zprávách byly spuštěny předobjednávky sběratelské edice Xenoblade v Austrálii a na Novém Zélandu. Předobjednávky jsou omezeny na jednu na zákazníka, tak přejděte na Můj obchod Nintendo Chcete-li získat kopii:

Stihli jste si tuto speciální edici / sběratelskou edici konečně předobjednat? Zanechte komentář níže.

READ  Nová sezóna Fortnite obsahuje horskou dráhu, Dartha Vadera a pocity

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.