Xbox uspořádá příští týden druhou letní show

Microsoft oznámil, že se bude konat druhá herní show Xbox, která se bude vysílat jen dva dny po hlavní show, která se bude konat 12. června.

Xbox Games Showcase Extended se bude konat 14. června od 10:00 pacifického času. nový příspěvek na Blog Xbox Wire Slibuje nové trailery, hlubší pohled na novinky odhalené v rámci hlavního Xboxu a Bethesda Games Showcase a rozhovory s vývojáři. Show začne za 90 minut, takže zbývá další hodina a půl na přidání do kalendáře mimo E3.

Jako vždy, IGN bude mít vše pokryto, takže zde očekávejte úplné podrobnosti pro Xbox, Bethesda Games Showcase 2022 a nově oznámenou Extended Show. Bude to již druhý rok v řadě, kdy Xbox nabídne rozšířenou show; Minulý rok, pár dní po hlavní show, Xbox ukázal další Hellblade 2, Halo Infinite, Forza Horizon 5 a mnoho dalších. Pokud bude letošní prodloužená show plně nabitá, můžeme mít v rukou další vzrušující novinky.

Pokud jde o vše ostatní během tohoto období, podívejte se na náš plán herního léta 2022, který vám pomůže zůstat na cestě po několik příštích týdnů. Ještě nás čeká 13 představení, takže na cestě je určitě spousta oznámení.

Matt Purslow je britský editor zpráv a funkcí pro IGN.

READ  Oznamujeme bezplatné hry Xbox Live Gold na leden 2023

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *