Xbox testuje tlačítko „Hold My Game“, aby zrychlil stahování

Testerům beta verze Xbox v programu Insider se může během stahování her, aplikací a aktualizací zobrazit v jejich uživatelském rozhraní nové tlačítko. Po celá léta si hráči stěžovali, že stahování se při čekání na hry zpomalilo až do doby procházení, a jediným způsobem, jak je přiblížit maximální možné rychlosti, bylo ručně zavřít všechny čekající tituly.

Poté byla představena řada Xbox X. Rychlé obnovení, díky kterému byl návrat do her jednodušší a rychlejší, Ale stále má stejný účinek, že někdy zpomaluje stahování. Xbox One vysvětleno Systém spravoval prostředky, aby se ujistil, že hry pro více hráčů mají šířku pásma, kterou potřebují k práci, ale přístup byl ve většině případů stále velmi agresivní.

Vzhledem k tomu, že mnoho her nyní dosahuje velikosti přes 100 GB a aktualizace, které mohou být samy o sobě dost podstatné, je to skutečný problém, ale tým Xbox se ho chystá vyřešit. Jako Popsáno v tomto tweetu„Tlačítko„ Pozastavit moji hru “udržuje vaši hru připravenou k rychlému obnovení / obnovení a odemknutí dostatečného výkonu Xbox, aby bylo možné spravovat stahování v plné rychlosti.

Prozatím je tato funkce stále v testování s Insidery, ale nakonec by se měla rozšířit. Jedinou věcí, která je k dispozici všem, je možnost přístupu k vašim úspěchům prostřednictvím aplikace Xbox. byla Uvedeno v poznámkách k březnové aktualizaciJe aktivní od dnešního dne.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *