Xbox Game Pass od Nier Automata je lepší verze, než jakou najdete na Steamu

Když Adam napsal Nair: Recenze automatů„S portem pro PC neměl velký problém. Bohužel ostatní neměli takové štěstí a mody v posledních několika letech vstoupily, aby opravily různé problémy s grafikou, výkonem a kvalitou života, které Square Enix a Platinum Games nedokázaly vyřešit.

Nyní byla na PC vydána nová verze hry, která řeší mnoho z těchto problémů a přidává nové grafické zvonky a píšťalky. Důležité: Je k dispozici pouze přes Windows Store a Xbox Game Pass, nikoli přes Steam.

Nier: Do Xbox Game Pass byla přidána verze Automata Jen před dvěma dny Jedná se o verzi Become As Gods, která byla původně vydána pro Xbox One v roce 2018. Tato verze hry byla vytvořena profesionály v QLOC přenosu a přidává materiály Infinite Mode, HDR, UI upgradované na 4K, podpora Ultra HD., A FidelityFX, odpověď AMD na DLSS společnosti Nvidia.

V tomto procesu také opravuje několik problémů, se kterými se uživatelé setkali u původního portu pro PC, včetně neúplné podpory pro nativní rozlišení celé obrazovky, trhaných oprav a dalších. (Ne všechny problémy byly opraveny, myslím – možnosti klávesnice, myši a kopírování jsou stále kecy, zdá se).

Některé vylepšení vydané k opravě problémů ve verzi Steam se již aktualizují, aby fungovaly ve verzi Windows Store, protože stále poskytují další vylepšení, včetně Grafické opravy pro Special K mod. Zjistí to také hráči Jak převést uložení z verze Steam do verze Windows Store.

Mezitím se hráči ve službě Steam necítí, jako by dostali lepší kopii v jiném obchodě. Více než 300 negativních recenzí zveřejněných na Nier: Automata’s Stránka obchodu Steam za poslední tři dny. Chápu jejich frustraci, i když si představuji, že spuštění hry Become As Gods ve službě Steam není snadný výkon. Natáhl jsem se k Square Enix o komentář a aktualizuji tento příběh, pokud to znovu uslyším.

READ  Byly zveřejněny nové záběry ze zápasu vývojáře Lily vs. Street Fighter 6 E. Honda

Nepřeji si, aby byl Windows Store mým nejhorším nepřítelem, ale Xbox Game Pass je celkem slušný. můžeš vidět Cenové plány předplatných služeb zde.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *