WPP spolupracuje s ukrajinskou vládou na oživení ekonomiky země

WPP a ukrajinská vláda oznámily partnerství s cílem přilákat investice na Ukrajinu a pomoci při obnově její ekonomiky.

Oleksandr Tkachenko, ministr kultury a informační politiky Ukrajiny, diskutoval o nadcházející kampani na zasedání s generálním ředitelem WPP Markem Reedem na Mezinárodním festivalu kreativity v Cannes Lions.

Agentury WPP z Ukrajiny, Polska a České republiky budou spolupracovat s ministrem a jeho kolegy ve vládě na „Ukrajinské výhodě“, aby ukázali, že Ukrajina je otevřená podnikání. Iniciativa se zaměřuje na vedoucí představitele podniků v regionu a ve světě, aby povzbudila vnitřní investice na podporu hospodářského oživení země.

Širší program představí rozmanitou škálu talentů a odborných znalostí Ukrajiny napříč sektory včetně zemědělství, technologií, vzdělávání a kreativního průmyslu a její obrovský potenciál pro obchodní investice.

Ministr Oleksandr Tkachenko řekl: „Jsem potěšen, že mohu oznámit naše partnerství s WPP v naší nové iniciativě Ukraine Advantage, která vytvoří správné podmínky pro vnitřní investice a vytvoří atraktivní příležitosti pro obchodní lídry a vizionářské investory. Chceme, aby svět věděl, že Ukrajina zůstává otevřená pro podnikání a má potenciál stát se kulturním a digitálním centrem v Evropě.

Mark Reed, generální ředitel WPP, řekl: „Jsme velmi hrdí, že můžeme prostřednictvím této kampaně přímo podpořit Ukrajinu. Kreativita má potenciál nejen řešit komerční problémy, ale také řešit některé z největších problémů, kterým čelíme. Partnerství WPP s Ukrajinská vláda si klade za cíl dosáhnout obojího. Zdůraznění obrovského obchodního potenciálu země a zároveň podpora hospodářské obnovy nezbytné k obnově ukrajinského společenského a kulturního života a zajištění pozitivní budoucnosti pro své občany.“

[email protected]

READ  Omicron může zastínit zdravotnictví | Daily Star

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.