World Series of Darts: Gary Anderson běží v Alexandra Palace, zatímco James Wade havaruje | Arrows News

World Series of Darts: Gary Anderson běží v Alexandra Palace, zatímco James Wade havaruje |  Arrows News

Dvojnásobný šampion Gary Anderson vyhrál BarnStorer I Sledujte 2023 PDC World Darts Championship – živě na Sky Sports Darts. Jsme zpět v pátek na poslední dvojité session před Vánocemi ve 12:30 a 19:00 s Robem Crossem, Jonnym Claytonem a Joe Cullenem v akci.

Poslední aktualizace: 23. 12. 22 1:14

Gary Anderson byl ve svém úvodním zápase ve World Series of Darts nucen vyrobit několik prvotřídních šipek, aby odrazil Madars Razma.

Dvojnásobný mistr světa Gary Anderson odrazil Madarse Razmu, aby zpečetil vítězství 3:1 ke svým 52. narozeninám, zatímco Dirk van Duijvenbode těsně minul cíl, když prošel strhujícím set-topperem.

Anderson ukázal, proč byl korunován šampionem v letech 2015 a 2016 v Alexandra Palace svým 19. hattrickem, který vyhrál nad Maestrem Razmou a dostal se do třetího kola.

Nizozemec Van Duigvenbode měl blízko k dokonalému přistání poté, co ve finálovém setu přežil šipku a tie-breaker a protlačil se přes Čecha Karla Sedláska, zatímco čtyřnásobný semifinalista James Wade viděl, že jeho naděje skončily 3-2. Porážka proti velštině Jim Williams.

Čtvrtek 22. prosince – Večerní výsledky

Gary Anderson 3-2 Madras Razma (R2)
James Wade 2-3 Jim Williams (R2)
Luke Humphreys 3-2 Florian Hempel (R2)
Vincent van der Voort 3-0 Cameron Menzies (R2)
Zde je všech šest plus taháků z Andersonovy ohromující výhry nad Razemou

Pro snadno dostupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Anderson, který zde utrpěl další výjezd v prvním kole v roce 2010 proti Ronniemu Baxterovi, dostal spoustu brzy, když měl průměr 105, ale přesto vyhrál pouze první set 3-2.

Lotyšský „Rasmataaz“ dosáhl vyrovnaného zápasu poté, co nasbíral v řadě více než 121 gólů a 134 gólů.

Shromáždil každý z těchto výjezdů, aby rozdrtil svého soupeře magickými 154 přes vrchol, ale zkušený Skot odpověděl 15-wicketem, než se proplížil z 1 na double 4 poté, co Razma minul čtyři šipky a zajistil si třetí set.

Létající Skot se promítl do tvrdě vybojovaného vítězství nad Razmou s Michaelem Bridgeem

Vzhledem k tomu, že Razma předal Andersonovi příliš mnoho vánočních dárků, bývalý mistr světa nakonec vyhraje svou šestou šipku v zápase a má působivých 110 bodů.

„Světová jednička nebo 128, je mi to jedno, na konci dne mě stejně musíte porazit a je to,“ řekl Anderson.

Madars Razma byl v tom zápase vážnou hrozbou, ale Gary Anderson se tam dostal na konci a může si vzít spoustu pozitiv. Pravděpodobně potřebuje být trochu klinicky, ale nehrál moc televizních zápasů a to bylo docela evidentní. Byla to práce. Od Andersona nakonec opravdu dobrý. S tím bude spokojený.“

Mark Webster jako Gary Anderson

Jim Williams se na mistrovství světa v šoku zbavil několika hlavních vítězů Jamese Wadea

Bývalý finalista Lakeside Williams dokráčel k úžasnému vítězství 3:2 nad osmým nasazeným Wadem, aby se poprvé dostal do třetího kola turnaje, kde se střetne s Německem Gabrielem Clemensem.

Velšan předvedl na dvojce jemnost, střílel 107 a 119 podél cesty, aby předvedl „stroj“.

Humphreysovi se ulevilo, když našel způsob, jak překonat linii proti Humble

Páté semeno Luke Humphreys Nucený kopat hluboko, ale ‚Cool Hand‘ našel způsob, jak zaznamenat výhru 3-2 nad německou superstar Florianem Hempelem s pomocí sedmi zápasů 180, přestože chybělo 29 dvojek.

„Cítil jsem se tam opravdu dobře, ale to se mi prostě nestalo,“ řekl Humphreys. „Měl jsem štěstí, že jsem na konci překročil čáru. Bylo to těžké. Nehrál jsem nikde blízko, ale dostal jsem se do dalšího kola.“

Menzies před Vánoci rychle ukázal svému protivníkovi Van der Voortovi všechnu lásku

Vincent van der Voort Byl v horké formě, když rozdrtil „nizozemského torpédoborce“ Camerona Menziese 3:0, aby se příští čtvrtek kvalifikoval na setkání s Humphreysem.

Tento 47letý hráč měl průměrnou rychlost střely 90,78, trefil 12 140 sekund a ve čtyřhře dojel s 56procentním náskokem v dobrém výkonu.

Čtvrtek 22. prosince – výsledky odpoledne

Krzysztof Ratajski 3-1 Danny Jansen (R2)
Ryan Searle 3-0 Adam Golas (R2)
Mansur Suliovič 3-0 Mike De Decker (R2)
Dirk van Duijvenbode 3-2 Karel Sedleske (R2)

DVD je velmi blízko devíticípému nebi

Dirk van Duijvenbode se dostal na výsluní poté, co dosáhl finále World Grand Prix v roce 2020.

‚Titan‘ van Duijvenbode se dostal do posledních 32 v Ally Pally – ale pouze – když se vrátil z 2-1 dolů, aby vytlačil Sedlaceka v epickém odpoledni.

Č. 14 zvládla úvodní set s úžasným průměrem 108, ale promarnila sérii nevydařených double pokusů, aby umožnila brzký brejk ve druhém setu od Sedláčka, který zpečetil set legem na 13 šipek.

Sedláček dosáhl vítězství v první etapě ve třetí etapě, než se van Duijvenbode odrazil, aby vyhrál další etapu a dovedl soutěž k rozhodnutí, když „Aubergenius“ zastřelil perfektní osmičku a pak těsně spadl terč D12 ve snaze o první. devět. Lord Championship letos.

Pro Van Duigvenbodea to byla naprostá agónie, když zahrál perfektní osmi šipku, než minul double 12 při svém devítišipkovém pokusu proti Karlu Sedláčkovi.

Van Duijvenbode se usadil v zápase na 10 šipek a využil nevydařeného puttu od Sedláčka, aby dostal hru do extra legů, zahrál 14 a 15 čtvrtin, aby si po Vánocích zajistil setkání s Rossem Smithem nebo Dariusem Labanauskasem. .

„Ano, myslel jsem si to.“ [the nine-dart leg] Van Duijvenbode přiznal, že vstoupil, když jsem pustil ruku. „Někdy ti chybí devět kluků a prostě víš, že to tam není, vyhodíš to a myslíš si ‚tohle je tam‘, ale nebylo.“

„Sotva jsem se vzpamatoval z prvního setu, sjel jsem v průměru 108 a zametl celou etapu. Nikdy jsme nečekali, že na konci toho všeho bude nerozhodný výsledek! Byla to absolutní fata morgána 180 a na střílel tři přímé overy, jeden před devítkou šipkou a pak dva na pokus. Chyběl mu dvojitý zamíření a úžasné na tom bylo, že poté mohl stále prohrávat a byl ve špatné formě. Byl neuvěřitelně napumpovaný a zvládal to nakonec to bylo, ale pro Dirka to bylo opravdu těžké!

John Part o Dirku van Duijvenbodeovi

Mansur Suliovič Získal výhru v řadě nad Mikem De Deckerem a zarezervoval si schůzku ve třetím kole s Michaelem van Gerwenem Ryan Searle Vychytal výhru 3:0 nad Adamem Golasem a nyní se 28. prosince utká s Jose de Souzou.

Rakouská hvězda Suljović řekla: „Van Gerwen je pokaždé favorit. Viděl jsem ho v televizi proti Leo Williamsovi a hrál skvěle. Druhý set byl skvělý, ale každý zápas je jiný. Doufám, že na něj dokážu vyvinout tlak.“ „Miluji Michaela – je to můj přítel. Chci hrát svou hru, ne jeho. Mám dobrý pocit.“

Ryan Searle minul pat na zápas, než Adam Golas brilantně trefil 150, aby udržel své naděje naživu

Polsko Krzysztof Ratajski Dostal se také do třetího kola poté, co porazil Dannyho Jansena 3:1, a zamluvil mu schůzku s tanečníkem Dimitri van den Bergem.

Zde je shrnutí skvělého odpoledního zasedání na World Series of Darts

Pátek v Ally Pally

Joe Cullen se v pátek večer před vánoční přestávkou utká s Rapidem Ricky Evansem Fallona Sherrocka

Druhé kolo končí dvěma tréninky s mistrem světa z roku 2018 Robem Crocem, sedmým nasazeným Johnnym Claytonem a šampionem Masters Joe Cullenem mezi velkými jmény v akci.

Pátek 23. prosince – odpolední zápasy (1230 GMT)

Brendan Dolan proti Jimi Hendrix (R2)
Chris Dobie proti Martin Kleermaker (R2)
Ross Smith proti Darius Labanoskas (M2)
Rob Cross proti Scott Williams (R2)

Pátek 23. prosince – večerní zápasy (1900 GMT)

Martin Schindler proti Martin Lockmann (R2)
Danny Neubert proti David Cameron (R2)
Johnny Clayton proti Danny van Trigg (R2)
Joe Cullen proti Ricky Evans (R2)

Po třídenní vánoční pauze se od 27. do 30. prosince odehrají třetí a čtvrté kolo, od 1. do 3. ledna pak čtvrtfinále, semifinále a finále.

Sledujte 2023 PDC World Darts Championship – živě na Sky Sports Darts – až do finále 3. ledna.

READ  Dorostenecká hvězda Emma Raducano utrpěla drtivou porážku od Eleny Rybakiny v úvodním zápase v Sydney