Wordle 368 Jun 22 Hints – Bojujete s Wordle dnes? Tři vodítka, která pomohou odpovědět | Hry | zábava

Wordle je zpět s další ďábelskou hádankou a právě včas na Hump Day. Deník Wordle pro 22. června je náročný a je téměř jisté, že ukončí šňůru nebo dvě vítězné série. Pokud se dnes potýkáte s Wordle, nebojte se, Express Online je tu, aby vám pomohl, se třemi tipy bez spoilerů, které vám pomohou vyřešit Wordle 368. Pro ty důležité vodítka přejděte na konec stránky. Hodně štěstí a Bůh vám žehnej!

Wordle dává hráčům za úkol uhodnout pětipísmenné slovo v pouhých šesti pokusech. Abyste úspěšně zjistili odpověď, budete muset věnovat pozornost barvě dlaždic.

Při každém odhadu se dlaždice písmen objeví v jedné ze tří barev. Pokud pole s písmeny zešedne, písmeno se ve slově, které tipujete, neobjeví.

Pokud dlaždice zežloutne, pak je písmeno ve slově a není ve správné pozici. Nakonec, pokud dlaždice zezelená, bude písmeno ve slově a na správném místě.

Pokud dokážete vyřešit hádanku, můžete své skóre sdílet na sociálních sítích a získat tak práva na vychloubání. Aplikace také sleduje vaše statistiky, včetně vaší vítězné série.

Jedinou nevýhodou Wordle je, že pokud se vám nepodaří vyřešit hádanku, budete si muset na novou hádanku počkat do druhého dne.

Přečtěte si několik obecných tipů pro Wordle, po kterých budou 22. června následovat tři příručky specifické pro Wordle 368…

Slovní tipy a triky…

• Nepoužívejte stejné písmeno dvakrát ve svém úvodním hádání.

• Pokuste se při prvním odhadu použít několik samohlásek, zejména „a“ a „e“.

• Vyhněte se písmenům jako „X“, „Z“ a „Q“ až později, až budete mít lepší představu o odpovědi.

• „AUDIO“ nebo „ARISE“ jsou dobrá výchozí slova, protože obsahují mnoho samohlásek. Pokud používáte „AUDIO“, můžete na něj navázat něčím jako „SPENT“ pro zahrnutí více běžných znaků.

READ  Svět překonal 1 milion nových případů COVID denně: Živé zprávy | Zprávy o pandemii koronaviru

• Podívejte se na denní tipy Express Online níže…

Příručky Wordle 368 pro 22. června…

1. Slovo 368 začíná písmenem A.

2. Slovo 368 obsahuje dvě samohlásky.

3. Jednoduše strašné.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.