Wordle 356 Jun 10 tipů – dnešní Wordle je příliš složité? Příručky bez spoilerů, které vám pomohou najít odpověď | Hry | zábava

Pokud se 10. června potýkáte s Wordle 356, jste na správném místě. Dnešní upoutávka, která drží krok s moderní tradicí náročných hádanek Wordle, způsobuje nespočtu hráčů problémy. Ačkoli to není plné málo používaných písmen, je to slovo, které pravděpodobně nebudete používat příliš často. Naštěstí je tu Express Online, aby vám pomohl díky třem průvodcům bez spoilerů. Stačí přejít na konec stránky pro tipy Wordle 356 pro 10. června.

Wordle vyzývá hráče, aby vymysleli pětipísmenné slovo pouze šesti hádankami. Chcete-li to provést, budete muset použít operaci odstranění k vyloučení různých znaků.

Pokud, řekněme, čtverec písmen po jednom z vašich uhodnutí zešedne, víte, že konkrétní písmeno se ve slově dne neobjevuje.

Pokud dlaždice zežloutne, znamená to, že písmeno je ve slově, nikoli na správném místě, zatímco zelená dlaždice znamená, že písmeno je ve slově a na správné pozici.

Cílem je vyřešit každou hádanku s co nejmenším počtem hádanek. Svůj pokrok pak můžete sdílet na sociálních sítích a ukázat přátelům, rodině a náhodným sledujícím, jak jste chytří.

Pokud se vám nepodaří vyřešit hádanku, budete muset počkat do dalšího dne, než vyjde nový Wordle. A protože Wordle sleduje vaše statistiky, neúspěch znamená, že ztratíte svou těžce vydělanou sérii – něco, co vám bude připomenuto pokaždé, když se přihlásíte.

Pokud potřebujete pomoc s udržením své vítězné série naživu, podívejte se na nejnovější tipy Wordle (bez spoilerů) pro hádanku z 10. června níže…

Obecné tipy a rady o Wordle…

• Při úvodním hádání nepoužívejte stejné písmeno dvakrát.

• Pokuste se při prvním odhadu použít několik samohlásek, zejména „a“ a „e“.

• Vyhněte se písmenům jako „X“, „Z“ a „Q“ až později, až budete mít lepší představu o odpovědi.

READ  Je tu nový důvod, proč si letos na Prime Day koupit Oculus Quest 2

• „ZVÝŠIT“ je dobré slovo pro začátek, zatímco „DOTYK“ je slušný druhý odhad. Rád také používám slovo „pákový efekt“ jako úvodní odhad.

• Podívejte se na denní tipy Express Online níže…

Wordle 356 Tipy a návody 10. června…

1. Slovo 356 začíná písmenem P.

2. Slovo 356 obsahuje dvě samohlásky.

3. Charakteristika religiozity.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.