Wolfpack Softball doplňuje výrazné nedostatky úderným jádrem horní vrstvy | Sportovní

Softbalový tým Severní Karolíny se ve své další sérii postaví tváři Pittsburgh Panthers v rámci přípravy na těžké, nekonferenční zúčtování, po kterém bude následovat LSU Tigers č. 6. Vzhledem k tomu, že Wolfpack sedí ve hře ACC půl hry pod 0,500, podívejme se na to, co by zatím mohlo z jeho sezóny vynechat.

Velká čísla zasáhnou Severní Karolínu nad vodou

Paprsek (17-11, 10-11 ACC) spočívá na ACC v několika hlavních třídách úderů. Pokud jde o moc, Severní Karolína vede sjezd ve svých vnitřních volbách s velkým náskokem se 47 bombami. Georgia Tech se umístila na druhém místě v této kategorii na 35, přičemž vzdálenost mezi těmito prvními dvěma místy se rovnala vzdálenosti mezi Yellow Jackets a osmým Louisville.

Stát NC také vede ACC nejpomalejším procentem 0,548, což je nejvyšší známka ze tří škol ACC s týmem nad 0,500.

Wolfpack také velmi dobře procvičovala svoji disciplínu na talíři, přičemž na konferenci získala nejvyšší skóre v procentech jádra a chůze. Pack Athlete je jediným týmem na základně, který získal více než 0,400 v ACC a 116 Conference Walkers překonává tři další týmy s více než 100 procházkami za sezónu.

Severní Karolína se také národně řadí do několika kategorií kriminality, včetně zvláštního talentu na 23. místo v zemi. To je místo, kde se Wolfpack řadí mezi ukradené základny na hru, pomalé procento a základní procento na národní scéně. Zasažení síly paprsku mu také vyneslo místo z první desítky v domácím závodníkovi každé hry na osmém místě.

Nepřesná propagace brzdí peníze

S tak působivými zásahovými čísly vyvolává otázky, jak se stát NC nenachází v horní části ACC. Určitě tak silný zločin může vést její tým k vítězství častěji? Proč má Wolfpack skóre pro více hráčů méně než 0,500?

READ  Hráč Rangers obviňuje „opovrženíhodné rasistické zneužívání“ českým protivníkem | Sportovní

Poté se objeví stupňující se čísla a tato otázka je zodpovězena.

Stát NC se řadí mezi poslední čtyři na ACC v ERA, umožňuje chůzi, běh domů, pobřežní hřiště a údery úderem. Při bližším pohledu na tyto agregáty se zdá, že paprsek spoléhá na prvky oscilace a selhání, které kvůli nepřesnosti způsobují více škody než užitku.

Zdá se, že čísla Wolfpacku na nízké úrovni umožňující domácí procházky a běhy, házení divokých hřišť a zasažení nepřátelských hitterů naznačují základní problém s kontrolou. Terénní zaměstnanci v Severní Karolíně v této sezóně provedli 155 stávek a pouze 28 z nich zasáhlo hledající útočníky. Těchto 127 výkyvů házejících na plechovky je zastíněno 37 stopery, 15 pozemními hřišti, 26 povolenými oběhy domů a 79 povolenými procházkami, tedy celkem 220 základen. Jednoduše řečeno, NC stav by měl být přesnější než okruh střelce.

Mladí hráči čety dávají Wolffbackovi naději

Navzdory tomu, že se Pack bojuje na poli hry, již tak silnou produkci stopérů jako Redshirt Footballer Randy Variker a Redshirt záložníka Angie Rizziho lépe doplňují začínající hráči jako nováček Red Shirt Madeleine Curtis, student Red Shirt Libby Whitaker a nová studentka Brooklyn Lucero, levák.

I přes upozornění na malou velikost vzorku pouhých šesti netopýrů v šesti zápasech zasáhl Curtis 2. dubna do čepice míče s OPS 1,571 poháněným těžkou ranou domů proti North Carolina A&T. Whitakerová by se také snažila pokračovat ve svém výkonu z této série proti Aggies, kde v průběhu dvou zápasů šla 4: 6 s homerunem.

Abychom nebyli vynecháni, obsazení také vidělo nějakou pomoc od Bullpena v podobě Lucera, který se v současné době chlubí základní úrovní s 2,10 ERA a 1,50 WHIP přes 13,1 směn v sedmi vystoupeních. Lucero a nováček Southpaw Estelle Czech se na státní výstavě NC ocenili méně než 3,00 ERA.

READ  Hráč Slavie Cudela byl suspendován pro zápas Arsenalu

Vzhledem k tomu, že řada LSU se brzy objeví na č. 18 Clemson a na č. 7 na Floridě na obzoru, softball v Severní Karolíně bude potřebovat, aby tito hráči základní úrovně vyvolali lepší produkci od asymetrického začínajícího střelce a matné spodní třetiny týmu, aby dosáhli období po sezóně. Platit.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *