Wolfpack Softball Beats Hockey 17-4 ve finále série Sportovní

Softbalový tým Severní Karolíny prohrál v neděli 14. března na softbalovém stadionu Dell 17: 4 zápasu Virginia Tech Hockey s číslem 16. Zpočátku divoce napadená hra spadla z koleje, když Hokies umístil 12 běhů v devíti úderech v pátém.

V sobotním opakovacím zápase druhého zápasu s dvojitým záhlavem si starší střelec Abby Trahan (2,0 IP, 9 ER, 4 HR) vzal střelecký okruh pro Wolfpack (12-6, 8-6 ACC) a Hokies (10-3 , 7-3). ACC) poslala pravou střelkyni Kelly Rochhard ke svému třetímu vystoupení v sérii.

Oba nováčci měli první poločas, přičemž jediným primárním hráčem byla starší pravá hráčka Tatiana Forbesová (1-3, K), která jednoho zasáhla, ale byla vyzvána, aby nejprve odešla na začátku pokusu o ukradenou základnu.

Trahan byl první, kdo byl zaskočen při zúčtování mezi ní a Rochardem, přičemž Virginia Tech dvakrát vedla v horní vteřině a vedla 3: 0. Po Homerovi II zavolala manažerka Wolfpacku Jennifer Patrick Swift poprvé do Bull Centru a vyřadila červeného střelce Sydney Nester (2,1 IP, 5 ER), aby odpočíval Trahan.

Balíček rychle zareagoval na vteřinu, třetí hráč základny Logan Morris (2–3, HR, RBI) a Shortstop Randi Farricker (0–1, HBP) ​​dorazili na základnu na jednoho a zasáhli hřiště , připravit pólo Duo, nechodte ven pro malého střelce na košili Sama Sacka (1–2 HR, 3 RBI). Sack přeměnil 11-stadiónovou raketu na tříhra Danger, aby vyrovnal zápas.

Hokies se však dočkali opětovného vedení. Kolegové z třetího týmu Virginia Tech Kelsey Bennett a poté Morris po třech kolech dali skóre na 5-4 ve prospěch Virginia Tech. Poslední hráč Maurice označil poslední bodování pro Wolfpack, protože Rochard měl povoleno pouze chodit a zdvojnásobit zbytek zápasu.

V tom, co se stalo tématem seriálu, nebyla Severní Karolína schopna potlačit hokejovou kriminalitu v pozdějších rolích. Po čtvrtém zápase bez branek nasbíral Hokies v horní části páté hry 12 běhů, aby hru dostal mimo dosah balíčku. Poté, co je Nesterovi povolen dvakrát homerun a poté zásah na hřišti, je Trahan zpět v bowlingovém okruhu pro stát. Virginia Tech se během uvolněného trahanského vystoupení vydala doma zaznamenat šest běhů ve dvou kolech, včetně Grand Slam.

Levá nováček střelec Estelle Cheek (0,2 IP, 3 ER) byl nakonec nahrazen ve prospěch Trahan, ale neudělal to mnohem lépe, protože Hokiesová zaznamenala další čtyři běhy v dalších dvou kolech pod jejími hodinkami. Češi nakonec zastavili krvácení, aby dokončili pneumatiku, ale do té doby bylo vítězství v Tech Bag.

Wolfpack nedokázal v dolní polovině páté hry vydat větší hluk, protože záložník Angie Rize (1-3, 2k), který dosáhl na druhou základnu v závorkách, uvízl, aby dokončil míčovou hru. Vítězství Hokies 17-4 limitovalo jejich vítězství 3: 1 v sérii. Balíček vyhrál v průběhu čtyř zápasů skóre 33-16.

Wolfpack vyrazí na cestu poprvé v této sezóně, když cestuje do Charlottesville ve Virginii na sérii proti Virginii Cavaliers. První zápas se uskuteční v pátek 19. března v 17 hodin

READ  Trenér Polska Michniewicz odchází poté, co neprodloužil smlouvu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.