Wimbledon porazil Bliskovou ve Wimbledonu kvůli 2. grandslamovému titulu Wimbledon Česká republika Twitter Anglie All England Club

Ash Party perfektně odstartoval tím, že ve wimbledonském finále nasbíral prvních 14 bodů, poté musel druhý pokus znovu zastavit, než v setu porazil Carolinu Bliskovou 6-3, 6-7 (4), 6-3. Grandslamový titul.

Připojila se k němu strana, která zvítězila v šampionátu na French Open 2019.

Stala se první australskou ženou, která získala trofej ve dvouhře v All England Clubu od roku Avon Coolagang v roce 1980. Podle strany se nechal inspirovat Kulakongem a ve Wimbledonu měl kostým, který vzdal hold vítězství Kulakongu na první soutěži v roce 1971.

25letá strana, která byla před deseti lety juniorským šampiónem ve Wimbledonu, poté v roce 2014 téměř na dva roky opustila tenisové turné. Vrátil se domů, hrál profesionální kriket a poté se rozhodl vrátit ke svému dalšímu sportu.

Dobrý telefonát.

Na začátku každého setu měl skvělou službu proti 29leté osmé osmé Bliskové z České republiky.

Blišková v hlavním finále prohrála 0: 2; Na US Open 2016 skončil také druhý.

Nejdůležitější zakolísání večírku přišlo pozdě ve druhém setu. Vyhrál 6-5, ale cestoval na dlouhé vzdálenosti, aby zlomil po sobě jdoucí forhend, poté se třásl nad následným tiebreakerem, který byl vyřazen s dvojitou chybou.

Na třetím místě se skupina dostala do brzké přestávky a ujala se vedení 3: 0, když v roce 2012 zvítězila v prvních třech setech prvního finále žen ve Wimbledonu. Toto je poprvé mezi dvěma účastníky od roku 1977. V All England Clubu.

Až do těchto patnácti dnů Partio Bliskova nikdy neprošla čtvrtým kolem Major Bull Bull.

___

Sledujte Howarda Fentricha na Twitteru na adrese https://twitter.com/HowardFendrich

___

Více AP Tennis: https://apnews.com/hub/tennis a https://twitter.com/AP_Sports

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.