Wild Things vítězí v 10. etapě v řadě | Zprávy, sport, práce

Wild Things vítězí v 10. etapě v řadě |  Zprávy, sport, práce

WASHINGTON, PA (22. června) – The Washington Wild Things popadl Lake Erie Crushers ve druhém zápase třízápasového setu a porazil Crushers 7:0, desáté vítězství v řadě.

Nově získaný akvizitor Wild Things Kobe Foster začíná postoupit do Washingtonu a má za sebou šest vítězných směn. Foster ve svém profesionálním debutu z Tennessee Wesleyan University vstřelil tři góly a povolil pouze tři.

Nick Ward narušil svou bezbrankovou míčovou hru na konci třetí hry výbuchem na protějším hřišti, který zvedl divoké věci. Scotty Dubriol jel sám v Jaredu Mangeovi, který se dříve ve směně ztrojnásobil, a Andrew Cheek přivedl Dubruola s pytlem, který zvýšil poločasové konto na tři body.

Dubrule udržoval svou rozpálenou sérii naživu s dalším RBI na pátém s přivedeným Wardem. Češi na to navázali ve své druhé kariéře, když vedli 5:0 pro Washington.

V sedmé směně se Hector Roa ujal vedení o šest jízd rozevřenou střelou, která českého velikána vynesla od začátku. Cole Brannan přivedl Roa jediným gólem ze středu hřiště a zajistil Washington 7:0.

Washington jel, která vedla ke konci soutěže.

Washington (23-12) dnes zakončí sérii proti Lake Erie (14-21), první kurt je naplánován na 19:05.