Widget Pixel Weather praskne při 100 stupních

Widget Pixel Weather praskne při 100 stupních

Jihozápad byl čelit standardnímu teplu S teplotami atakujícími 100 stupňů od poloviny tohoto týdne a očekává se, že potrvají až do Labor Day. Při kontrole aplikace Pixel Weather v posledních několika dnech se ukázalo, že hlavní gadget nebyl správně navržen tak, aby ukazoval teploty nad 100.

Minulý rok Android 12 na telefonech Pixel Manželovy nohy Z nádherného materiálu jsou vaše widgety poměrně náročné na informace a obsahují dynamické přizpůsobení barev pro přizpůsobení vaší tapetě. Dodnes zůstává exkluzivní pro telefony Google i na jiných zařízeních se systémem Android 12/13. (Totéž lze říci o a Zejména nástroj YouTube Music To se perfektně hodí.)

Největší konfigurace widgetu zobrazuje aktuální teplotu a podmínky, předpověď nejvyššího a nejnižšího dne a předpověď na dva dny. Dalším klíčovým prvkem je výhled na další čtyři hodiny. Když překročí 100, symbol stupně se zábavně posune na další řádek. Toto posune vizuální reprezentaci dolů a způsobí, že časový přírůstek zmizí.

Jak můžete vidět níže, vše funguje normálně, když jsou to jen dvě číslice, ale tři věci vizuálně rozbíjí. Zdá se, že úprava systému a velikosti zobrazení textu nic nemění.

Zjevně zůstává více než použitelný, ale odhaluje designový stav, který v dnešní době již není vzdálenou možností. Doufejme, že Google s budoucími aktualizacemi aplikace Google, která tyto widgety počasí podporuje, ošetří brigádníky na skóre 100.

Když už mluvíme o opravách, stále existují lidé, kteří mají občas problémy s nástroji, které se neaktualizují bez kliknutí, které odemkne celý zážitek. Bylo by také skvělé, kdyby se to konečně vyřešilo.

Každopádně doufám, že vy také Zůstaň v klidu.

Více o Pixelu:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  Japonští netizens komunikují s americkým zubařem, který nabízí bezplatné čištění, pokud ho trefíte do Smash Bros

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *