Who Hearts can draw in Europe, Neil Lennon factor, počet her a množství nabízených peněz

Who Hearts can draw in Europe, Neil Lennon factor, počet her a množství nabízených peněz

Mají jistotu, že se v příští sezóně dostanou do finále skotského poháru vítězstvím 2:1 nad evropským fotbalovým týmem Hibs ve skupinové fázi v Tynecastle Park. Za prvé, Hearts čeká v srpnu play-off Evropské ligy, které rozhodne, zda budou hrát ve skupinové fázi této soutěže, nebo padákem do Konferenční ligy Evropské ligy.

Vítězové poháru z některých velkých zemí se také zúčastní kola play off, někteří již potvrzeni. Nizozemští giganti PSV Eindhoven zaujali své místo a věci stále pokračují poté, co porazili Ajax v nedělním finále, ale mohou se kvalifikovat do Ligy mistrů tím, že budou stát v domácí lize.

Gent vyhrál v pondělí finále Belgického poháru proti Anderlechtu na penalty a bude v play off Evropské ligy.

Účast Ve zpravodaji Srdce

Evropský ligový pohár v Hampden Parku.

Rakouský pohár umožňuje vstup do stejné fáze, protože finalisté RB Salzburg a SV Ried se připravují na bitvu 1. května. Pohárová cesta do Evropy.

Držitelé tureckého poháru budou jedním ze čtyř finalistů semifinále – Trabzonspor, Kaiserspor, Alanyaspor a Sevaspor. K nim by se mohli přidat další vítězové poháru z Dánska, Kypru, Srbska a Česka, i když kluby z těchto čtyř zemí budou muset nejprve postoupit ze třetího předkola Evropské ligy.

Vzhledem k tomu, že se očekává, že Hearts budou nasazeni při losování, mohli by se spárovat s některým z týmů z Dánska, Kypru, Srbska nebo České republiky. Vzhledem k systému koeficientů UEFA – a jako klub s hodnocením – je pravděpodobnější, že se střetnou s týmem postupujícím ze třetího předkola.

Nebudou chybět ani větší a bohatší kluby, které se zúčastní zápasu play off Evropské ligy z kvalifikace Ligy mistrů UEFA.

Gentský tým slaví po vítězství v Belgickém poháru – ve finále porazil Anderlecht

Dosažení skupinové fáze Evropské ligy nebo Evropské ligy znamená obrovské finanční odměny. Hra ve skupině Evropské ligy přichází s okamžitým prize poolem ve výši přibližně 3,2 milionu liber. Ve skupinách Conference League se náklady pohybují kolem 2,7 milionu liber. Poté následuje příjem z lístků a peníze za body.

Vítězství ve skupině Evropské ligy má za následek výplatu 475 000 GBP a čerpání 160 000 GBP. Kongres platí 420 000 liber za každou výhru a 140 000 za remízu. Každému klubu poraženému v play-off Evropské ligy a zaslanému do konferenčních skupin je také věnován „polštář“ ve výši 250 000 liber.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Největší evropský jackpot v historii srdcí: Zhroucení hotovosti UEFA, když Tynecastle c…

Hráči PSV Joey Firman, Cody Jaco, Mauro Jr. Jordan Teese a Iran Zahavi slaví gól během vítězství 2:1 ve finále Nizozemského poháru nad Ajaxem.

Zpráva od redaktora

Děkuji za přečtení tohoto článku. Pokud jste tak ještě neučinili, zvažte prosím podporu našeho sportovního zpravodajství předplatným digitálních sportů.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *