Whitmer chce v příštích týdnech zahájit „opětovné zapojení“ kancelářských pracovníků

Guvernérka Gretchen Whitmerová v pondělí uvedla, že doufá, že v nadcházejících týdnech začne vracet pracovníky do kancelářských prostor, a možná do 14. dubna pro nouzové pravidlo zakazující kancelářské práce, kde by bylo možné pracovat z domova.

Řekla Whitmire Paul W. Smith z WJR Chce tyto pracovníky a společnosti v Michiganu znovu zapojit do poloviny dubna.

Popsala plán návratu do úřadu jako „přírůstkový“ a uvedla, že spolupracovala s vedoucími podniků v Michiganském oddělení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v Michiganském ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb na strategii, jak to umožnit.

„Doufejme, že pokud naše pozitivní čísla zůstanou nízká tam, kde jsou, a naše míra zaočkovanosti bude vysoká tam, kde jsou, dokážeme to v příštích týdnech,“ řekl Whitmer.

Její komentáře přicházejí čtyři dny po obchodních místnostech a Velitelé rozpoutali spojenectví, bezpečně znovu otevřeli MichiganGuvernér vyzval k omezení osobních pracovních omezení v kancelářích po celém Michiganu, pokud budou zavedena bezpečnostní opatření. Stát v té době uvedl, že je „velmi pravděpodobné“, že se pravidla rozšíří i na 14. dubna, zatímco agentura vypracovala trvalý plán návratu k podnikání.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *