WhatsApp spouští novou uživatelsky přívětivou funkci

WhatsApp spouští novou uživatelsky přívětivou funkci

WhatsApp v úterý představil novou funkci – možnost používat jeden WhatsApp účet na více telefonech.

Jedná se o rozšíření loňské nové funkce zasílání zpráv pro více zařízení. WhatsApp tvrdí, že vyřešil problémy se zabezpečením a soukromím, které dříve bránily implementaci této tolik potřebné funkce.

Soukromí a zabezpečení pro více zařízení

Nová funkce umožňuje uživatelům propojit svůj telefon jako jedno ze čtyř dalších zařízení, která sdílejí jeden účet WhatsApp. To znamená, že uživatelé budou moci propojit své telefony, webové prohlížeče, tablety a stolní počítače, což umožní bezproblémové zasílání zpráv. Každé zařízení se nezávisle připojí k WhatsApp a zajistí, že zprávy, média a soukromé hovory budou šifrovány end-to-end. Aby byla zajištěna bezpečnost, pokud je primární zařízení příliš dlouho neaktivní, WhatsApp automaticky odhlásí uživatele ze všech připojených zařízení.

Propojení telefonů jako doprovodných zařízení usnadňuje přepínání mezi telefony a pokračování v zasílání zpráv bez přerušení. Firemní účty WhatsApp budou mít také tuto funkci, která majitelům firem umožní poskytnout dalším zaměstnancům přístup ke svým firemním účtům WhatsApp a přímo odpovídat zákazníkům.

Ilustrativní obrázek teenagera držícího telefon. (kredit: PEXELS)

Aktualizace již byla zavedena pro některé uživatele po celém světě a bude k dispozici všem uživatelům v nadcházejících týdnech.

WhatsApp navíc představí nový způsob propojení zařízení. Uživatelé budou moci zadat svá telefonní čísla a obdržet jednorázový kód namísto skenování QR kódu.

READ  Nejvíce frustrující chyba v Baldur's Gate 3 na PS5 byla konečně opravena

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *