WhatsApp nyní umožňuje přenášet historii chatu z Androidu do iPhone

WhatsApp nyní umožňuje přenášet historii chatu z Androidu do iPhone

WhatsApp přidává možnost přenést vaši historii chatu z Androidu do iPhone poté, co dříve umožňoval uživatelům pouze přenášet chaty jiným způsobem (z iPhone na Android). Tuto práci oznámil generální ředitel společnosti Meta Mark Zuckerberg v Sdílení na Facebooku. První známky funkce, která je právě nyní ve verzi beta, byly již dříve k dispozici spatřen WABetaInfo.

Aktualizace pomáhá vyřešit dlouhotrvající problém WhatsApp, který spočívá v tom, že bylo historicky obtížné přenášet chaty mezi operačními systémy obou telefonů. Je snadné přenášet chaty z jednoho zařízení iOS do druhého nebo z jednoho zařízení Android do druhého, ale obecně ne mezi dvěma různými operačními systémy.

Proces přenosu funguje pouze na nových nebo továrních iPhonech, které využívají stávající zařízení Apple Přejděte na iOS Aplikace pro Android (která ve skutečnosti pomáhá přenášet kontakty, záznamy v kalendáři, SMS zprávy a další). Při nastavování iPhonu vyberte možnost „Přenést data z Androidu“ a poté postupujte podle kroků v aplikaci pro Android. Jakmile je iPhone plně nastaven, otevřete WhatsApp a přihlaste se pomocí stejného telefonního čísla. Měla by se zobrazit vaše již existující historie chatu Android.

Chcete-li zahájit přenos, musíte mít na svém zařízení Android Android 5 nebo novější a na iPhonu iOS 15.5. Bohužel, pokud již máte již existující historii chatu iOS, přepíše importovanou historii Androidu.

READ  Intel ARC A380 nyní dokáže těžit Ethereum, ale není v tom dobrý

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *