Konsorcium Unicode Aktualizace Emoji 13.1, která přináší 217 nových tokenů do oficiálního globálního seznamu, si razí cestu až ke koncovému uživateli. Už oslovili mnoho lidí na Gboardu a iOS, ale nyní k nim bude mít přístup více uživatelů Androidu – tedy pokud používají WhatsApp.

Aplikace pro zasílání zpráv vlastněná Facebookem navrhuje vlastní knihovnu emodži na základě seznamu federací-než se zeptáte, Facebook má také svůj vlastní design emoji-a vydává 13.1 s beta verzí 2.21.16.10 pro Android, podle WABetaInfo.

Mnoho z těchto emodži je kódováno jako sekvence již existujících emodži – osoba s plnovousem spojeným s ženským symbolem tesařem s nulovou šířkou vytvoří novou emodži Žena s vousy – uživatelé tak mohou vyhledávat jednodušší výrazy (např.), “ mlha “), aby se každému vytvořil nový obrázek (klinicky nazývaný„ Face in Clouds “) emojipedie).

Vzhledem k tomu, že beta verze jsou tím, čím jsou, stojí za zmínku, že WhatsApp musí ještě zapracovat na použití modifikátoru tónu pleti na řetězec emoji „Kiss“ a „Couple“, kde stojí před srdcem dva lidé – ve skutečnosti mezi pohlavím a tón pleti, Tyto emodži tvoří většinu nové kolekce. Uživatelé si mohou přizpůsobit skupinu pohlaví, ale mohou to udělat pouze s výchozí žlutou barvou pro vzhled.

Beta verzi aplikace WhatsApp v2.21.16.10 si můžete stáhnout prostřednictvím Zrcadlový APK.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger