Migrace WhatsApp je jednou z nejvíce stresujících věcí, které jsem kdy udělal. to je právní Hlavním důvodem je, že úplné přepnutí na nový telefon mi trvalo několik týdnů – možná měsíců. Mám studený pot kvůli mému pomalému připojení a vždy požaduji, aby funkce místní zálohy / obnovy fungovala bez spuštění obnovy online, takže si ani neumím představit, jak to vypadá, když přepnete více než jen telefon. Naštěstí se však služba chystá migrovat na nový operační systém a plynulejší telefonní číslo.

WhatsApp může skutečně přepnout na nové číslo docela elegantně, ale pouze pokud je Dělal jsem to na stejném telefonu. Rovněž pracuje na řešení Přenos historie chatu mezi Androidem a iOS Funkce, která bohužel po všechny ty roky chyběla. Ale teď se aplikace zlepšuje o něco lépe tím, že kombinuje obě fáze současně.

Lidé více než WABetaInfo Podařilo se jim získat tento snímek obrazovky nadcházející funkce migrace iOS, která se ptá uživatelů, zda by chtěli přenést své konverzace a média do nového telefonu Android. A Dává jim možnost v dolní části přepnout současně na jiné telefonní číslo. Takže můžete věci urychlit a dělat oboje najednou, místo plýtvání časem na dva nezávislé procesy.

Nová funkce migrace mezi Androidem a iOS ještě není funkční, ani možnost přepnout na nové číslo. Prozatím, pokud přepínáte pouze čísla (ani telefony), můžete to vždy udělat obvyklým způsobem tak, že přejdete na Nastavení> Účet> Změnit číslo.