West Ham zachytil podpis českého záložníka Alexe Krolla

West Ham potvrdil podpis Alexe Crawla na sezónní hostování od ruské společnosti Spartak Moskva s cílem učinit tento krok trvalým.

Dohoda přichází poté, co byl záložník Connor Coventry poslán na hostování Peteru Roofovi, protože Crawl účinně nahradil Ira v sestavě denního zápasu Davida Moyese.

Třiadvacetiletý hráč bude poskytovat silnou konkurenci ve středu hřiště a tolik potřebnou hloubku, která bude vyžadovat rotaci v centru zálohy s Declanem Riceem, Tomášem Sooskem a kapitánem klubu Markem Noblem. V této oblasti.

Alex Crawl se stal třetím Čechem, který podepsal ve West Hamu pod vedením Davida Moyese, spolu s dalšími internacionály Tomášem Sooskem a Vladimirem Kufalem.

Crawl získal pro Česko 20 čepic současně – vstřelil dva góly – současně 138 vystoupení Senior klubu FK Deplies, Slavia Prog a Spartak Moskva.

On přidává Alphonse AerolaKurt Souma a Nicola Vlasic se připravují na fantastickou sezónu se čtvrtou vzpourou klubu Summer Hammers, protože chtějí odrážet svou domácí formu z minulé sezóny. Fotbal Evropské ligy Soutěžte v následujících měsících.

Železný boss David Moyes Je potěšením mít na palubě Krollova dlouholetého fanouška a záložníka.

„Jsem rád, že mohu přivítat Alexe ve West Ham United,“ řekl manažer. „Zajistí dobrou konkurenci ve středu zálohy. Je to další mladý talentovaný hráč, považujeme ho za velký potenciál a přizpůsobí se požadavkům Premier League.

Moyes zmínil Suzuki a Kufal, když očekává, že Kroll přivede do svého týmu.

„Alex je dalším etablovaným mezinárodním hráčem z České republiky, věříme, že má stejné vlastnosti a chutě jako Thomas a Vladimir.“

READ  Petra Kvitová porazila Corbyn Muguruzovou a získala svůj 28. titul v kariéře

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.